Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szep lanyok miert gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szep lanyok miert gondoljak azt, hogy nem kell a hazimunkabol reszt vallaniuk, illetve anyagilag sem muszaj nekik ugyanolyan mertekben hozzajarulniuk mint esetleg mas lanyoknak?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben ajanlatosabb atlagos lanyokat keresni mint szepeket? A szepek el vannak szallva maguktol.
2018. márc. 29. 09:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Vannak, akik azt hiszik, nekik alanyi jogon jár minden.
2018. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

*ásít

De unalmasak vagytok már ezzel az általánosítással. Mi az, hogy köztudottan...??

2018. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

10


Te igen, de mas is? Mas neveben is beszelsz. Most nyilvan minden szabalyhoz vannak kivetelek... En altalanossagban beszeltem, mert igenis ez megfigyelheto. Kevesebb hazimunkat vallalnak es az agyban es csak fekszenek mint a deszka....nem szoktak meg hogy valakinek oromet is kell szerezni neha, mindig csak elvarjak hogy mindent keszen megkapjanak. Sajnalom hogy kimondtam a velemenyem de akkor is ez van!

2018. márc. 29. 14:34
 14/22 A kérdező kommentje:
Egyebkent en azt latom hogy engem minositetek mivel egy erzitek igazam van, am miert nem tamasztjatok ala ervekkel a ti nezopontotokat? En ala tudom tamasztani az enyemet! Oldjuk meg!
2018. márc. 29. 14:36
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ööö... az, hogy van egy véleményed, amit te hűdebátran kimondasz, az milyen alátámasztás?
2018. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Én az ellenkezőjét támasztottam alá: csúf vagyok, és nem fogok se halálra szopni senkit, se kis házitündér nem leszek.


Mennyi szép, átlagos és ronda nőd volt, hogy ezt így kijelented, és úgy gondolod, hogy ezekből statisztikát lehet csinálni?

2018. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A buta ferfiak miert gondoljak azt hogy a szep lanyok nem takaritanak?
2018. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Bocsi, de a saját egyéni tapasztalatodból nem tudsz általánosan levonni egy következtetést. Mert azt csak te tapasztaltad. Más meg pint az ellenkezőjét.


Akkor mondok egy másik példát: az a csaj, akit csak átvernek a pasik, neki meg az a véleménye a pasikról, hogy b..nkó parasztok és a csajokat csak kihasználják.


Nos, ha van egy kis eszed belátod, hogy b..romságot kérdeztél.


A lustaság pedig MENTALITÁS kérdése, nem a küllemé. :P

2018. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18


A lustasag igen, a jelleme, de itt nem lustasagrol van szo mert peldaul kozmetikushoz jarni vagy szoliba nem lusta.


Itt csak akkor van szo hogy budos szamara a munka mert azt hiszi tobbet erdemel! Hogy neki ezt nem kell csinalni mert o illatosat kakil, tehat kulonb mas embertol. Nyilvan nem valljak be nyiltan sosem hogy ez igy van de tudat alatt ez jatszodik le bennuk.

2018. márc. 29. 16:35
 20/22 anonim ***** válasza:
Kerdezo ostoba vagy
2018. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!