Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szep lanyok miert gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szep lanyok miert gondoljak azt, hogy nem kell a hazimunkabol reszt vallaniuk, illetve anyagilag sem muszaj nekik ugyanolyan mertekben hozzajarulniuk mint esetleg mas lanyoknak?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben ajanlatosabb atlagos lanyokat keresni mint szepeket? A szepek el vannak szallva maguktol.
2018. márc. 29. 09:30
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

20


Ervekkel gyere ne ilyen alpari stilusban...ezzel csak azt bizonyitod hogy te vagy az

2018. márc. 29. 17:18
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Akikről te beszélsz, azok nem a nagytöbbség által kifejezetten szépnek ítélt egyének, hanem a nárcisztikus barmok akiket ilyennè neveltek otthon. Van köztük szépek, átlagosak, kevésbé szépek, ezeket a személyeket ilyenné formálták, egy önző nárcisztikus személlyé!


Ismerek olyan csajt, saját szememmel láttam... Ilyen embert én még nem láttam!

A háttér: az anyja meg mindenki - elismerem, arcra szép, alkatra vékony, de én nem favorizálom- agyon dícsérte! Gyönyörű vagy, te vagy a királylány! Soha nem kérték meg, hogy segítsen, ellentétben a fiú testvérével akinek égőt kellett kicserélni, mosógépet szerelni, füvet nyírni stb... De csak "férfias" munkákat az igaz, ennek ellenére a kicsi lányának semmit a világon a "női" munkákból sem! Vízbe életébe nem nyúlt, az öreganyját is ugráltatta hogy főzzön neki kávét, aki boldogan ment és megcsinálta! Mert a kisunokának, NEKI ez jár! Az anyja pucolta le az ablakot a szobájában, mosott fel nála... S amikor munka volt, favágás ahova megint persze a testvérnek férfi létére meg mert őt be lehet fogni, ott kellett lenni csapkodni a fát, a csaj fogta magát és neki dolga van, elment barátnőzni és senki nem szólt oda, hogy kislányom! A te segged is melegíti a fa amit most szétcsapkodunk! Nem! Mert őt ugye meg kell kímèlni! Úgyhogy nagy kegyesen haza fáradt amikor majdnem végeztek.

Lekezelő az anyjával, bunkó a testvérével, mindenkivel! S senki nem szólt neki, senki helyre nem tette! A család elősegíti, hogy ilyen is maradjon.

Másik dolog... A manipuláció. Ugye írtam, hogy az anyját is semmibe veszi ha úgy tartja kedve. De van egy taktikája, egy apró semmiséggel szokta az ujja köré csavarni, pl egy hűtő mágnes amin egy édesanyukás szöveg van. S az egészből annyi marad meg az anyjának, hogy az ő lánya milyen kedves, aranyos hozzá! El kell ájulni!

Pasikkal mit csinál? Az a pasi, aki nem elégíti ki a kivánalmait, hogy bármikor a rendelkezésére álljon, vagy kiszolgálja holott a csaj van otthon, vagy ha mennek valahova fizessen rá a pasi...


Bárki aki netán ellene dolgozik, tehát aki normálisan kezelné a helyzetet, aki szólni mer neki, aki megkéri valamire, vitában ellent mond neki vagy leinti, az az ellenséggé válik neki.


Egy tipikus nárcisztikus személy akivel csak úgy lehet együtt élni, hogy a csicskása leszel!


Mert az ilyen nem tud szeretni, csak önmagát!


El kell kerülni jó messzire az ilyet!


Nem a szép lányokat, hanem az agyon majmolt bármiféle emberi kapcsolatra alkalmatlan egyedeket, akiket te szépnek látsz!

2018. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!