Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rájöttem, hogy tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy tetszik egy volt csoporttársam, ezek után (lásd a leírásban) ezt hogy adhatnám a tudtára?

Figyelt kérdés

Csoporttársak voltunk, de azóta már végeztünk. Ő sose volt barátkozós típus, pár emberrel beszélgetett csak a csoportból. Nekem akkor még barátom volt, így nem is foglalkoztam más fiúkkal, és semleges véleménnyel voltam róla. Aztán ő külföldi tanulmányok miatt egy évvel később végzett (én meg közben MSc-re mentem), így tavaly ilyentájt többször összefutottunk az egyetemen, és mindig az lett a vége, hogy órákon át beszélgettünk. Igazából meglepődtem, hogy milyen jól el tudunk beszélgetni, és hogy mennyire megértjük egymást. (Nekem akkoriban volt egy haldoklófélben lévő kapcsolatom, aminek nem sokra rá véget is vetettem.) Aztán rám írt, hogy tudnék-e segíteni neki az egyik tárgyban, segítettem is neki, de azóta nem beszéltünk. Az elmúlt napokban azonban rám tört egy érzés, hogy tetszik nekem, és hogy mennyire jól éreztem magam vele, jó lenne jobban megismerni. Ezért visszakerestem az utolsó beszélgetésünket Messengeren, és csak most láttam, hogy ő még akkor írt nekem, megköszönte a segítségem, és hogy szívesen viszonozná. Utána még pár óra elteltével pedig érdeklődött, hogy hogy vagyok.

Jó, lehet csak udvarias volt, de ha esetleg tetszem neki, akkor szerintetek át tudna a történteken siklani?

Egyrészt nagyon szívesen ráírnék és beszélgetnék vele, de kicsit félek is, hogy így kellemetlen lenne...



#ismerkedés #csoporttárs #volt csoporttárs
2018. márc. 29. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire önérzetes és mennyire értelmes.

Ha nem nagy az önérzete és átgondolatlan, akkor lazán túllép a dolgon és elfogadja, hogy egy haldokló kapcsolatból menekültél volna hozzá, aztán meg tojtál a fejére.

Ha van önérzete és értelmes lányt keres, akkor finoman és úriemberhez méltóan lekoptat.

2018. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de a kapcsolatom nem tudom hogy jön ide. Csak azért írtam, hogy akkor mivel volt barátom, nem gondolkoztam abban, hogy járjak bárkivel is, így rá se úgy gondoltam feltétlen akkor, mint potenciális "jelölt". Egyszerűen csak jól éreztem magam vele. És véletlenül se pótlékként keresem, hanem szeretném megismerni. Közben volt/van rengeteg "udvarlóm", ha akarnék már régen megint kapcsolatban lehetnék, de közülük egy sem fogott meg.
2018. márc. 29. 23:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont ezért írtam az előző kapcsolatod: Érzelmileg pont ő volt ott, pont akkor, amikor az haldoklott.
2018. márc. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor a szakítás már el volt döntve, nem voltunk egy pár nem hivatalosan egy hónapja. Szóval kérlek ne keverd ezt bele, plusz ellentmondásos amit írtál: én akkor még nem gondoltam úgy rá, tehát nem hozzá menekültem egy kapcsolatból. Hanem mivel nem ismertem előtte túlzottan, mint ember lepett meg, hogy amúgy mennyire megértjük egymást. Azóta eltelt egy év, és az, hogy tetszik csak most fogalmazódott meg bennem.
2018. márc. 30. 00:01
 5/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Érdeklődött felőled, te meg b#sztál rá válaszolni, és ezek után elvárod, hogy ő legyen a magabiztos lovag, aki meghódítja a vártoronyban unatkozó hercegnőt. Gyökér!
2018. márc. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Látom rászolgálsz a nevedre kedves utolsó :)
2018. márc. 30. 00:17
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nekem akkoriban volt egy haldoklófélben lévő kapcsolatom, aminek nem sokra rá véget is vetettem."

"Akkor a szakítás már el volt döntve, nem voltunk egy pár nem hivatalosan egy hónapja."

Figyelj. Rengeteg hasonló lánnyal találkoztam, akik mindig úgy mesélik el a sztorit, hogy ők legyenek benne a szentek. Abban meg semmi ellentmondás nincs, hogy egy haldokló kapcsolatban hirtelen nyitottál olyan srác felé, akiről eleinte mások voltak az előítéleteid.

Remélem, hogy a srác bölcsen dönt és megkíméli magát tőled.

2018. márc. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgy látom kár veled vitatkozni, hiszen még a szövegértés sem megy. Semmilyen előítéletem nem volt az irányában, de még ezt is leírtam.

Veled aztán jól kitolhattak többen is (bár ezt írtad is, hogy rengeteg ilyen lánnyal találkoztál) az életed során, azért lehetsz ennyire megkeseredett és szánalmas, hogy mindenkiről rosszat feltételezel. Most arról, hogy általánosítasz és ragaszkodsz ahhoz, hogy minden nő hibás nem tehetek. Aztán meg csodálkoznak itt Gyakorikérdéseken a magadfajták, hogy miért nincs barátnőjük, miért nem tudnak egy normális kapcsolatot kialakítani, és szidják a másik oldalt, hogy bennük van a hiba. Ha lealacsonyodnék a te szintedre most mondhatnám azt, hogy remélem minden nőtársam megkíméli magát tőled. De nem teszem, további szép hétvégét, és boldog, párkapcsolatban leélt életet kívánok neked!

2018. márc. 30. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!