Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb férfiak, szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak, szoktatok kezdeményezni 20 körüli lányoknál?

Figyelt kérdés

2018. márc. 30. 23:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szoktam. Én komoly kapcsolatra is csak fiatalabbat tzudok elképzelni.

38F

2018. márc. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
5-15 év? Körülöttem, az ilyen köl9nbségekkel működnek jól a kapcsolatok, amik stabilak. A 20-30 év különbségnél van, hogy tart 1-2-3 évig és vége.
2018. márc. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én 39 vagyok, de már meghúznám a korhatárt komoly kapcsolatra 27+ felett kb. (alkalmi nem játszik nálam)... Persze, hogy tetszenek a helyes húszas lányok, férfiból vagyok én is, de komolyra max olyannal kezdenék aki már olyan életszakaszban van, hogy dolgozik ő is. :)))
2018. márc. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

#13-as

Sztem nem gondolod komolyan, vagy szenya vagy. Példa szitu :

Összejössz egy 20-onévessel, ahogy mondod, komolyra nem kell, akkor hogy is van ? Megd ..ugod aztán, elkezdesz ésszel filózni és kidobod ? Mert ááá neked csak 27+-os kell komolyra ? Ha így van, akkor szenya vagy, ha nem így van, akkor ne írj hülyeséget, mert ha jó volt, akkor holnap is kell meg azután is, neeeem ?

Sosem tudja senki, még az sem aki itt elitéli a korkülönbséget, hogy mit hoz a holnap.


Nekem az elmúlt 10 évebn csak huszonéves bnőim voltak, most 55 vagyok, nőtlen (még mindíg, és milyen jó volt az elmúlt 35 évem, egy percét sem bántam meg :-).


Az utolsó tavaly nyárig volt, 1,5 éven át :

- 20é, 173cm, 48 kg, atomszép, kőgazdag (vagyis nem az én jólétem kellett neki)

- semmi FB és szelfikrálynőzés, semmi sziget és soundbuli, semmi műhaj-tetkó-cicababaság

- ő csak szeretre és odafigyelésre vágyott, minden más megvolt neki

- DE, ami fontos, atomsznob család, ahol és akiktől pénzt kapott, de szeretetet, odafigyelést kedvességet semmit.

- egy két korabéli srác "csakmegd.gtaígyúgysehogy", de neki ez nagyon kevés volt. (nem időben és darabszámban)

- 2-3 órás szeretkezés !!! (nem szexelés) után még egy órát mesélt, soha senki nem hallgatta meg, úgy igazán, önzetlenül, sokszor pityeregve

- 1 hónap múlva lesz ..rta hogy mit szól hozzánk a környezete


Szóval, így is tud működni.

Ja, és én se FB-ozok, nem királykodok ott, hogy Kutyafas..a-alsón a Gizi Pubban milyen pörköltöt zabáltam stb stb, mert nem ez a fontos.

Inkább egy órával tovább bujtam a combjai között, minthogy sűrítsem a levegőt álhaverokkal 5 whisky mellett hazudva a semmiről 5 órán át :-).

Jaaa és igen, volt olyan, hogy már nem állt rendesen a f..rkam, na és akkor mi van, nem kezdtünk el siránkozva összezuhanni :-). Miért nem ? Mert majd felállt egy óra múlva a szájától-kezétől, és ? Addig meg elsimogattam-nyaltam párszor, vagy behuppantunk egy kád vízbe, csak úgy összebujva és csendben voltunk.


Na és ahogy olvasgatom itt a különböző kédéseket, válaszokat, 95%-ban mindenütt kétségbeesve az észtől, a gondolkodástól, definícióktól, a "hogyancsináljamneki"-től várjátok a megoldást a boldog, kielégítő szexualitáshoz.


Sorry, ha hosszú voltam.

2018. ápr. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze :) 29f
2018. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Csak aki vevő rá.

32/F

2018. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

14: didnt read too long sry :)


Kiforgatod a szavaimat, akkor lehet nem voltam egyértelmű és lesarkítom neked!


NEM KEZDEK KOMOLY kapcsolatot, csak olyannal aki hasonló élethelyzetben van mint én (aka dolgozik). NINCS SZIMPLA dugás, nincs áltatás (alkalmi nem jön be, írtam, nagyvonalúan átsiklottál felette!)

Általában ez a korosztály már 26 felett kezdődik. Persze vannak húszas elején járó dolgozó nők is, akkor nincs probléma, ha oda-vissza megvan a szikra/szimpátia, akkor jöhet a komoly kapcs.


Érthető?

2018. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!