Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örülnétek egy ilyen hozzáállásnak?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy elég nehezen ismerkedem, mivel állítólag aspergeres vagyok. Többen ajánlották, hogy olvasgassak önfejlesztői és kommunikációs könyveket, de én nem szeretném ezeket, mert szeretném magamat adni és nem szeretnék szerepeket elsajátítani, ami nem én vagyok. Szeretném, ha úgy fogadna el valaki ahogy vagyok és nem kell szerepek mögé bújnom.
2018. ápr. 1. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Hasonló cipőben járok. Alkoholista vagyok, néha be beszarok, sokszor eljár a kezem, de én is azt szeretném, ha valaki így fogadna el.
2018. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem ilyen szélsőséges dolgokra gondoltam. Szerencsére nem vagyok alkoholista és nem szeretnék senkit bántani.
2018. ápr. 1. 11:57
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Én is hasonló vagyok, bár azt nem tudom hogy aspergeres-e, de utálok szerepeket játszani.


Nem, nem örülnek az ilyen hozzáállásnak, csak akkor mondják ezt, amikor szemtől szemben erről kérdezik őket, akkor elájulnak, hogy de jó lenne ha minden pasi olyan lenne, hogy magát adja, nem játszik szerepeket.


Ha esetleg tényleg örülnek, akkor is csak egy rövid időre, majd tovább állnak egy vetítőgéphez, aki előadja a macsó, határozott, sikeres, vezérhím szerepet.


Nagyon de NAGYON kevés nő kivétel, rájuk sajnos nem alapozhatsz, mert nehéz őket megtalálni, és/vagy már rég stabil kapcsolatban vannak.

2018. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Az első nem komolyan írta amit írt.


Az önfejlesztés nem szerepjátszás. Hanem inkább egy önmagad "jobb változata".

2018. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Ez olyan mint a minek tanulni, én 6 osztályal vagyok aki vagyok.


Az ember fejlődik, változik. Normál esetben. Van aki tudatossan csinálja és felépít egy jobb életet magának. Van aki csak sodródik lesz ami lesz.

2018. ápr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nekem szimpatikus, ha valaki foglalkozik önfejlesztéssel. Ez kb azt jelenti, hogy foglalkozik önmagával, önismerettel, tudatossággal.

Tiszában van a saját erősségeivel, hiányosságaival. Mindezekkel pedig kezd is valamit. Én pl nagy halogató voltam, álmaim voltak, de addig nem jutottam, hogy rendszeresen tegyek is érte. Nem is haladtam előre. Ez azóta némiképp változott. Több mindent feltudnék még itt sorolni, a lényeg, hogy nem feltétlen úgy kellene ezt felfognod, mint szerepjátszást.

Igazából pont, hogy sokat tud segíteni annak, aki elkezd foglalkozni vele.

2018. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
ha nehezen teremtesz kapcsolatokat, és hiányoznak, miért elégednél meg annyival, ami most van?
2018. ápr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az önfejlesztés önös érdeked és nem más miatt kell csinálni. Az hogy magaddal foglalkozol, hogy magad miatt jobb ember legyél az nem maszk. Azokat a dolgokat szűröd le úgyis ezekből a könyvekből amikben te is hiszel és amik egy idő után beépülnek a személyiségedbe. Szép dolog, hogy magadat adod, de akkor is magadat adod, ha építed magad.
2018. ápr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első 😃😃😃😃😃😀
2018. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valamit félreértesz az önfejlesztő könyvekkel kapcsolatban. Nincs olyan, hogy állandó személyiség. A pillanatban élünk, a pillanat alapján változunk is. Folyton változunk. Mindenünk, a személyiségünk is.

Az önfejlesztő könyvek segítenek olyan irányba terelni a változásodat, amibe szeretnéd.


Ne légy lusta, mert egyedül fogsz meghalni, vagy valami ronda, lusta nő mellett, aki csak azért van veled, mert nem talált senki jobbat.

2018. ápr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!