Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17-18 éves lányok összejönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18 éves lányok összejönnétek/randiznátok 25 éves fiúval?

Figyelt kérdés
Itt nem rögtön a szexualitásra gondolok sőt, nem is erről van szó, hanem erősen érdekel, hogy az ilyen korú lányok ezt a korosztályt idősnek tekintik e már magukhoz?

2018. febr. 25. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

nem.

mert mikor a huszonpár éves csajszi 40 essel mozog? az miben más?

2018. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

A barátom 24 én 17 :)

Közel másfél éve vagyunk együtt.

Nehol megütközik az a 7 év, szóval ő már házat venne és felkészülne a csaladfő szerepre én meg még csak jövőre kezdem az egyetemet és amig nincs fix munkám nem szívesen költözöm el itthonról.

Ezen felül neha elcsusznak a napjaink időben es nem tudunk annyit találkozni, illetve nagyon ritkán alszunk egyutt mert nekem szigoruak a szüleim nagyon. Es ez is olyan hogy latszik az a 7 ev mert ő sokkal sokkal szabadabb es ezt szeretne a parkapcsolataban is.

De igyekszünk mind a ketten es szeretjük egymast nagyon szóval persze 😊

2018. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kellemes hallani a kapcsolatotokról :)
2018. febr. 26. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
20 évvel idősebb párom volt, nagyon jól megvoltunk, most lettünk volna áprilisban két évesek, de szétmentünk közös megegyezéssel (nem a korkülönbség miatt). Most ismerkedem egy 23 éves sráccal eddig jónak tűnik a dolog - tegnap randiztunk először, és ma ismétlés van 🙂 szerintem a kor csak egy szám. Az egy hullámhossz sokkal fontosabb és előrébbvaló. 🙂 Ha tetszik, és neki is tetszel akkor persze, miért ne?!
2018. febr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!