Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen bemutatkozása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen bemutatkozása legyen egy férfinak a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Mennyire fontos a bemutatkozás, a részletes adatok kitöltése (hobbi,érdeklődés,jövőkép stb) az első benyomás szempontjából? Nyilván nem csak ez számít, de most kifejezetten ez a része érdekelne.


Muszáj írni pár sort az embernek magáról? Vagy az úgy is közhelyesnek tűnik másoknak? Esetleg csak annyit, hogy milyen lányt keresek? Legyen vicces vagy inkább egyszerű, nem túlgondolt? Mit gondoltok?



2018. ápr. 3. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Bár már megtaláltam a páromat, de amikor anno társkeresőztem, nekem nem tetszettek a túlságosan hosszú bemutatkozások, mert kicsit kétségbeesettnek tűnik. Majd ha ismerkedsz a másikkal, úgyis szép lassan kiderül róla minden.

De 2-3 mondatot azért érdemes írni, hogy a stílusodról, beszédedről, gondolkodásodról kiderüljön valami.

2018. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt pár ilyen felmérés. Alig páran nézik meg a szöveget, szinte mindenki a kép alapján dönt. Ha nem jó a kép, akármilyen a szöveged, mész a kukába.
2018. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem aztán lehet bármilyen bemutatkozása, ha társkeresőn van fenn, eleve nem állok vele szóba.

Intelligens, normális férfi szerintem nem ott tököli el az értékes idejét, ahogy én sem.

2018. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es köszi.

3-as ki kérdezett?

2018. ápr. 3. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt érdemes elolvasni.


[link]

2018. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as az tököl ott akinek nincs ideje 8 órán keresztűl a tükör előtt tollászkodni hanem megkeresi a pénzt , netetzni meg éjszaka is tud.
2018. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell kisregényt írni, de legyen egy szöveg, ami figyelemfelkeltő, amire büszke vagy, amit kimondottan kiemelnél az életedből, magadból.
2018. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!