Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Este a vonaton találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este a vonaton találkoztam egy lánnyal segítséget kért mert lemerült a telefonja és az enyémet használta. Anyukáját hívta, nagyon jót beszélgettem a lánnyal de a nevét telefonszámát elfelejtettem megkérdezni. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem milyen szöveggel hívjam fel az anyját és kérjem el a lány nevét vagy telefon számát?

2018. ápr. 5. 00:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%

"Én rendes kiakadnék ha valaki ennyire nyomulna rám. Ijesztő vagy b+"


Te meg egy antiszociális fruska, aki a facebookon éli az életét, és ezért nincs az ilyen természetes udvarláshoz hozzá szokva.

2018. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ebben semmi ijesztő, és semmi nyomulás.
2018. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%

Elfelejtetted megkérdezni? Inkább csak nem merted :D

Szerintem se zaklasd, az is lehet, hogy van valakije, ő is léphetett volna ha szimpatikus vagy neki, de ő se kérte el semmilyen elérhetőségedet.

2018. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Sikerült felhívnom!Ha még 1-szer kérdezőskököd a lánya után, feljelent meg elküldött melegebb éghajlatra.Az adott személynek át se adja az üzenetet hogy kerestem és érdeklem-e :D csak szerintem volt túl sértő/lekezelő vagy óvta a NAGYKORÚ gyerekét?Pedig direkt mondtam hogy erről a telefonról hívták őt este.Arra se hajlandó hogy egy üzenetet továbbítson.Valahol megértem az aggodó szülőt de ez túlzás szerinte.
2018. ápr. 5. 17:24
 15/19 anonim ***** válasza:
11: Rosszul használtad az antiszociális kifejezést.
2018. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
14: Hát ez gáz, de légy pozitív: még mindig jobb, mintha azt válaszolja, hogy "A lányom? Dehát ő huszonöt éve halott!"
2018. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
...de most már legalább tudod, hogy mindig azzal kell kezdeni, hogy bemutatkozol :D
2018. ápr. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%

En maskepp probalkoztam volna.

1. Hol szallt le a lany, es kiderult-e barmilyen egyeb info? Pl. suli, munkahely, hobbi, akarmi. Es azon elindulni.

2. A telefonszam (az anyjae) lekerdezese a tudakozonal (hatha nem titkos, es kiderul, hogy Pitypangne Kutyatej Mari az anyja, es a Gazos ut 3 a cime). Es a kozelben, ahol anyja nem lat, varni, hatha felbukkan. A FB-n keresni az abban a varosban lako, ilyen vezeteknevu lanyt vagy az anyjat keresni - az anyjanak nyilvan ott lesz az ismerosei kozott a lanya.

3. Melyik vonaton utazott? Minden nap utazik? Azt a vonatot vegigjarni, vagy varni azon az allomason, ahol leszallt

3. Koss csomot a (zsebkendodre)....-ra, hogy legkozelebb ne felejts el telefonszamot cserelni.

2018. ápr. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
48%
#18 ez elég beteges és ijesztő lenne, ha valaki így nyomozna.
2018. ápr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!