Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen helyzetet ti hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetet ti hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval megismerkedtem egy sráccal,tök jókat nevettünk eleinte,bár egy kicsit idősebb mint én,aztán elhívott randizni túl vagyunk a 2.on és valahogy szóba került az életkor.

Megsaccolt engem és el is találta 22 vagyok,én is tippeltem 32re,erre azt mondta,hogy igazán hízelgő,de 40 éves...

Leesett az állam egy kicsit,mert tényleg 30asnak néz ki és utána már nem is zavart,hogy ez kiderült,de ha mondjuk otthon be akarom majd mutatni,szerintem leharapják a fejem,meg le fogják vénemberezni,meg vén kéjencezni ismerve a családom.

Mert valahogy bennem az élt,hogy egy 40es pali az már pocakosodó,kicsit leharcolt,kopaszodó,kiábrándult tekintetű,esetleg piás,nem pedig egy edzett testű,szálkás,jól öltözött vidám pali.

Veletek volt már hasonló?

Vagy csak én találtam ilyen Hegylakót aki kicsit öreg de nem látszik rajta?



2017. szept. 16. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nőnek nem gáz fiatalabbnak látszani a koránál, akkor férfinak miért lenne? Örülj neki.
2017. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hozzad nem kicsit oreg.
2017. szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hencegés: 44 vagyok, sokszor 33-35- nek tippelnek a nők....
2017. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Babaaaaa.


"be akarom majd mutatni,szerintem leharapják a fejem"

?


Volt már velem hasonló, bár arányaiban nem volt ekkora kor különbség, AMI EGYÁLTALÁN NEM SZÁMÍT.


Ugyanúgy csináltam mindent, mint mikor nálam fiatalabbal voltam.

2017. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!