Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar egyáltalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit buliban felkértem kétszer táncolni. De mind a kétszer nemet mondott. De mikor találkozunk reggelente a buszmegállóban mindig néz. Ha nem Ő, akkor az iker tesója. Aki szintén lány. Meg a barátnőjük is szokott közbe nézni. Gondolom azért, hogy nézem-e Őket. Ő 18/L én 22/F. Két kérdés fogalmazódott meg bennem:

1. Ha bejövök Neki akkor miért mondott nemet a táncra?

2. Ha nem jövök be Neki, akkor miért néz és küldözgeti a női jeleket?



2018. ápr. 6. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom téma vagy náluk, és azért néznek mert "már megint itt van akiről meséltem a buliban"


Ezek nem azok a "női jelek" :)

2018. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már kérdezted. -.-
2018. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mosolyog egy csomószor. Meg a haját igazgatja ha meglát.
2018. ápr. 6. 17:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok genyó lenni, de nem lehet hogy az egy "már megint itt ez a nyomi" mosoly?
2018. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Akit én nyominak tartok azt nem nézem és nem is mosolygok rá.

A mosoly közben felfele húzódik a szája és a szeme be van csukva.

2018. ápr. 6. 18:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem tud táncolni és cikinek érezte volna magát a helyzetet.
2018. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mosolynak nem az az alapvető leírása, hogy felfele húzódik a szánk? Ha meg becsukja a szemét az nem jó.
2018. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy az kamu mosoly - értem ez alatt azt, hogy negatív értelmű, például igyekszik nem nyilvánosan kiröhögni.


Volt már ilyen fajta lányokkal "tapasztalatom" (osztálytársak)


kétszínű 3,14csa volt, folyton jellegzetesen "mosolygott" azokra, akiket utált.

2018. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel 18 évesekről van szó, tuti hogy csak azért néznek mert téma vagy, ezt jól írták előttem. Ha veled egykorú (22 éves) csinálná, az valószínűleg azért tenné mert tetszel neki. Egyébként ha bejönnél neki nem mondott volna nemet, pláne 2x.
2018. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!