Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy akárhova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akárhova megyek mindig felhozzák a pasi témát, mintha az élet csak abból állna?

Figyelt kérdés

Mármint értem én, körülöttem is a csajoknak mind van pasijuk, néha én is érzem, hogy talán kellene egyet már keresni, de egyszerűen nekem ez most nem fontos, nincs jelentősége, jelenleg keményen dolgozok a jövőmön, kevés a szabadidőm, persze a jövőben szeretnék gyereket amihez kell egy társ, de ilyen fiatalon nem érzem még a szükségét, és szerintem nem is lenne fair akárkivel szemben, mert tudom, hogy nem lenne időm rá. És mégis akárhova megyek, orvos, suli, rokonok, ez az első, hogy van-e pasim, vagy tuti van pasim mi a neve, és nyilván nem fogom mindenkinek magyarázni.

18N



2018. ápr. 7. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet nekik csak abbol all/allt. Tolem folyton azt kerdeztek mar megint nottem-t, utaltam, ez van, mindig van valami hulye kerdes ugy tunik. Lehet csak szivatasnak kerdezgetik, franc tudja.
2018. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert nincs jobb témájuk. Én itt vagyok 30 éves fejjel pasi létemre, és senkim. De hetente legalább egyszer kitérnek rá a kollégák meg a rokonság.


Majd ha találok egy olyan lányt, akit szeretek teljesen, meg ő is viszont, akkor majd megnősülök. De addig nem.

2018. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Saját életüket veszik alapul, ami annyiból állt, hogy kijárták a középsulit, utána meg megházasodtak, szültek két gyereket, dolgoztak éjjel nappal, aztán meg nyugdíjba mentek. Az ilyen emberekkel elég nehéz megértetni, hogy más egyeket is szeretne felmutatni a saját életében, mint ők, ahhoz pedig meg sokat kell tanulni, dolgozni stb. Emlékezetes élményem, amikor diplomaosztóm után kb. 1 hónappal voltam rokonlátogatóban, anyám unokatestvérnél, akinek akkor született kislánya, és az anyja, akit akkor láttam életemben először, arra célozgatott, hogy lassan már én is tervezhetem ilyet. Hát elég kínosan tudtam csak mosolyogni rajta.

Nem kell velük törődni, más világot élnek. 24F

2018. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Egyet keresni" na ez romantikusan hangzik.;)) Éljen a szerelem. Jó hogy nem veszel egyet. Van az a szerelem dolog,fúrcsa betegség,de lényege egyszer találsz valakit akibe beleszeretsz.
2018. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Majd rájössz, hogy őket úgyse tudod irányítani és megváltoztatni, szóval magadat kell megváltoztatnod. Hogy képes legyél szarni rájuk.
2018. ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Korlátolt emberek. Ha lenne barátod, akkor meg az lenne a bajuk. Ne foglalkozz velük.
2018. ápr. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!