Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felhívjam vagy írjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam vagy írjak neki?

Figyelt kérdés

Csütörtökön randiztam rgy lánnyal, nagyon jól éreztük magunkat, több mint 4.5 órás volt a találkozó, egyszóval repült az idő. Búcsúzáskor puszi az arcra és elváltunk azzal hogy jövőhéten megismételjük. Másnap ráírtam, hogy mi újság, beszéltünk néhány szót, de nem akarom ráakaszkodni, se nyomulni, mert én komoly kapcsolatban gondolkozom. Azt írtam neki, hogy majd ma este írok neki, hogy nekem mikor jó a jövőhéten. Mindezek tudatában szerintetek írjak neki vagy felhívjam? Az üzenetet olyan személytelennek találom, de azt sem szeretném ha nyomulósként tűnnék fel számára. Köszi.


27F



2018. ápr. 8. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel.
2018. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én írnék neki, de lényegtelen, hogy melyiket választod.

Ha ő is úgy érez, ahogy te, szimpatikus voltál neki, akkor nem fogja nyomulásnak érezni. Legalább érzi, hogy tényleg akarod.

Ne parázz rá.

2018. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felhívtad már?
2018. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd. Ha kedvel a csaj,mindegy mit csinálsz, felhívod-e vagy üzit írsz. Ő örömmel fogadja bármelyik varciót választod. Ne agonizálj, mert elcseszheted ha túlaggódod. Egyébként én csak simán ráírnék. Feldobhatod az üzetetet valamivel, ami megmosolyogtatja, így nem lesz olyan lapos.
2018. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!