Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merem elhívni, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem elhívni, mert jobban néz ki nálam, lehet esély?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tényleg külsőre teljesen az esetem és mivel beszélgetünk is, belsőre is stimmel, mert sok a közös és szeretek vele beszélgetni. Egy évfolyamba jártunk, néha beszéltünk, de nem túl sokat. Ő népszerű és szép. Én is viszonylag ,,ismert” vagyok, csunyanak sem tartom magam, de mégsem elég jónak hozzá. Picit teltebb vagyok, nem kövér de egy kis felesleg van. Emellé azt sem tudom hová tenni, hogy ő mit gondol, mert néha nagyon jókat beszélgetünk aztán meg egy napig se válaszol, pedig elérhető. Próbalom ugy felfogni, hogy jobb egy nem, mintha meg sem próbálom, de nem rég ért véget egy másfél éves kapcsolatom így már teljesen kijöttem a rutinból. Nektek van valamilyen hasonlo tapasztalatotok ebben a témában?

2018. ápr. 9. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el, de ne beszélj vele minden nap. Az túl nyomulós és azt jelzi, hogy nincs más dolgod mint neki írogatni. Amíg nem randiztok, 3-4 naponta pár sort (3-4 mondat), mert ha elkezdesz majd vele randizni (ha elmered hívni) akkor nem lesz miről beszélni. Ha meg nemet mond akkor meg nem vesztegetted fölöslegesen az idődet.
2018. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedd össze minden bátorságod és hívd el, mert lehet, hogy végül bánni fogod, ha nem teszed meg. Sok sikert! :)
2018. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azota update: elhivtam, de tenyleg kulturaltan azt mondta, hogy nem
2018. ápr. 9. 23:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mondjuk személyesen csináltam volna, de valószínűleg nem változtatott volna a dolgon. Sajnálom, de egy gonddal kevesebb.
2018. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!