Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Középkorú nők, nektek bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú nők, nektek bejön HErBY külsőre, vagy belsőre, mint férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

elsősorban az ilyen 20 éves, és azon felüli korosztály véleménye érdekelne. Külsőleg ha bejön nektek milyen tulajdonságokat láttok benne vonzónak, illetve ha belsőre is, akkor milyen tulajdonságok miatt látjátok őt férfiasnak?

Gondolom tudjátok kiről van szó, Magyarország egyik legnagyobb youtubeosáról.


Jelenleg most 37 éves, és úgy tudom 185 cm körül van és 60-62 kg körül. De szerintem kinéz 70 kilónak is simán.


Nektek mi a véleményetek róla őszintén külsőleg és belsőleg? 1-10-ig hányast adnátok neki külsőleg?


Köszi előre is a válaszokat!


32/F



2018. ápr. 9. 23:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
jól beszopta szegény Diával
2018. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
83%

Dia egy értelmes nő. Amíg tartott a love (nem sokáig, mindössze néhány hónapig), elvoltak egymással. Amikor alábbhagytak az érzelmek (=Dia rájött, hogy Herby egy kretén), szakítottak, és üzletet kötöttek egymással: Herby maradhatott Dia lakásában, ha fizetett az ottlakásért. H. több videójában is elmondta már, hogy évekig barátokkènt éltek együtt.

Én nem tudok pasiként ránézni: számomra egy FÉRFI mögött jó munkahely, biztos egzisztencia, magabiztos megjelenés àll.

2018. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Most nagyon boldog Kingával, úgy néz ki a csaj tényleg oda van érte rendesen.

Köszi a válaszokat!

2018. ápr. 18. 00:35
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholista ,nem dolgozik,vasággyal együtt 30 kiló,és mellé egy ordasnagy paraszt is .Az igazi tróger :D Bocsánat,de nekem ez az őszinte véleményem:D
2018. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Az újabb videóiról is ez a véleményed? Amúgy szerintetek Herby cigány? Több pletykát hallottam miszerint az! :D
2018. ápr. 27. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!