Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Középkorú nők, nektek bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú nők, nektek bejön HErBY külsőre, vagy belsőre, mint férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

elsősorban az ilyen 20 éves, és azon felüli korosztály véleménye érdekelne. Külsőleg ha bejön nektek milyen tulajdonságokat láttok benne vonzónak, illetve ha belsőre is, akkor milyen tulajdonságok miatt látjátok őt férfiasnak?

Gondolom tudjátok kiről van szó, Magyarország egyik legnagyobb youtubeosáról.


Jelenleg most 37 éves, és úgy tudom 185 cm körül van és 60-62 kg körül. De szerintem kinéz 70 kilónak is simán.


Nektek mi a véleményetek róla őszintén külsőleg és belsőleg? 1-10-ig hányast adnátok neki külsőleg?


Köszi előre is a válaszokat!


32/F



2018. ápr. 9. 23:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy értsétek meg, hogy a férfiaknál a híresség, közismertség, népszerűség is szerepet játszik a csajozásban (angolul fame).


Első barátnőmet akkor szereztem gimiben, amikor elmentem a színjátszó körbe, ami az ötszáz fős iskolából egyetlen fiút sem érdekelt, aztán amikor 800 ember előtt adtunk elő a helyi színházban párszor, hirtelen népszerű lettem, megismertek a lányok és tetszeni kezdtem nekik, pedig kvára nem érdekelt a színészet. És ez még egy eléggé helyi, alacsony szintű fame volt. De működött adott közösségen belül a kinézetem ellenére.


Ugyanez igaz herbyre, az összes youtube celebre, valódi celebre, híres emberre, legyen sportoló, tudós, politikus, stb. Sokukhoz ehhez a fame-hez vagyon is társul, de bőven nem mindegyikükhöz és nekik már nem kell úgy ismerkedniük mint az átlag embereknek, mert nem azt mondom hogy a világon minden nőt megkaphatnak, de ez miatt a fame miatt a nők jobban vonzódnak hozzájuk, meg akarják ismerni őket, stb.

2018. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi az oka csupán, a hírnév?
2018. ápr. 11. 12:07
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre egyértelműen bejön. Az arca szép, nem kövér. Sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál. Nagyon max. 28-nak gondoltam. (A magyar 37 éves férfiak többsége 60-nak néz ki.) Szerintem 10/9.


Viszont belsőre irritál. Megvan ennek egyáltalán a 8 általánosa? Mert a komolyabb témájú videóiból az derül ki, hogy nagyon hülyén látja az élet dolgait. (Legalábbis szerintem. A legtöbb gondolatával nem értek egyet.)


23 éves vagyok

2018. ápr. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Akkor végülis bejön a nők többségének, azt mondjátok külsőleg?
2018. ápr. 14. 15:14
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert talált egy mentálisan beteg, elmeroggyant, alkoholista nőt maga mellé, nem jelenti azt, hogy jó pasi.
2018. ápr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Miért lenne a mostani nője, Alexandra alkoholista és mentálisan gyenge? Külföldön dolgozott a nő jó pár évet, és nyelvtudása is van, nem egy műveletlen tuskó...
2018. ápr. 16. 13:47
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert valaki külföldön mosogat néhány évet, nem válik műveltté. Haza is azért jött, mert évek alatt sem tanulta meg a német nyelvet, és mert pánikbeteg. Külföldre amúgy is azok a magyarok mennek jótészt, akik nem rendelkeznek semmilyen használható szakmával.

Egy művelt ember itthon is el tud helyezkedni.

2018. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
És akkor mi van ha pánikbeteg? Sok embert lesz okkal pánikbeteg sajnos világunkba. Rossz családi háttér, feldolgozatlan traumák, stb... miatt!
2018. ápr. 16. 16:36
 19/25 A kérdező kommentje:
Meg itthon egy műveltebb ember is az éhhalál küszöbén van sokszor, manapság már a diploma se igazán számít sajnos...
2018. ápr. 16. 16:41
 20/25 A kérdező kommentje:
Egyébként volt Herbynek egy Dia nevű barátnője is mostani előtt, és még sok más kalandja, amiről sokan nem tudnak, csak akik ismerik őt. ;)
2018. ápr. 17. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!