Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudtok olyan oldalt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtok olyan oldalt vagy helyet, ahol kifejezetten jómódú fiatal lányokkal lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
A spontaneitással mindig nálam sokkal szegényebb lányokkal hozott össze a sors és ez előbb-utóbb mindig rossz hatással volt a kapcsolatra. Engem totál hidegen hagyott pedig, hogy kinek milyen az anyagi helyzete, mindig mondtam is hogy engem ez nem érdekel, de mégis mindig oda lyukadtunk ki, hogy ilyen görcsös megfelelési kényszerrel próbálták bizonygatni nekem, hogy őket az anyagiak nem érdeklik, pedig én sosem vártam el senkitől semmit, csak hogy legyenek természetesek, adják magukat és ne megfelelni akarjanak nekem. Belefáradtam az ilyen kapcsolatokba, úgyhogy úgy döntöttem, innentől csak olyan lányokkal ismerkedem,akik hasonló anyagi helyzetben vannak mint én, és elégedettek az életükkel, nem kisebbségi komplexusosok,nincs bennük megfelelési kényszer. Nem tudtok ilyen oldalt vagy helyet, ahol ilyen lányokkal lehet ismerkedni? Társkeresőből az Elittársat próbáltam, de az ottani színvonal egyáltalán nincs összhangban azzal, amit a nevében hirdet.
2018. ápr. 15. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.
2018. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg próbáld meg nem interneten.


Az életben elég sok olyan hely van, aminél egyértelmű(bb) a másik anyagi helyzete. Mehetsz drágább konditerembe, drágább szórakozóhelyre, stb

2018. ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
59%
Tehát te befutott golddiggerekkel ismerkednél?
2018. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémádat/kérdésedet.

Az ismerkedésnél fő szempontnak az anyagi helyzetet teszed?

Az Elittársra regisztrálók (legalábbis a cél az) az elit réteghez tartóznak vallják magukat, ami nem jár együtt azzal,hogy vagyonosak is.


Csak vigyázz, nehogy átess a ló másik oldalára és Te legyél az, aki egy vagyonos lány mellett alsóbbrendűnek érezd magad.

2018. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Menj olyan rendezvényekre, bulikba, ahol drága a belépő. Ennél jobb ötletem nincs. :/
2018. ápr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lollypop, nem gazdag szülőkkel rendelkező lányokkal és ribikkel akar ismerkedni a kérdező.
2018. ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!