Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin érdemes bevallani hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin érdemes bevallani hogy van 2 millió diákhitelem?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha vallatnak.
2018. ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Kezdd ezzel, szerintem. Amúgy nekem is van, de nem érdekel. Én befektettem (tanulásba), és láss csodát, 2 hónap alatt vissza tudnám fizetni.
2018. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

:O


A randin azzal szoktam kezdeni, hogy megpróbálom megismerni, és biztosítom a lehetőséget, hogy ő is ezt tegye.


Ebbe nem nagyon szokott beleférni a másik hitel és befektetési portfóliójának teljes feltérképezése.



Btw, 2 millió hite manapság aprópénz, egy jó állásban nagyon rövid idő alatt vissza lehet fizetni, azért nem arról van szó, hogy holnap visznek az adósok börtönébe.

2018. ápr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen az ismerkedés szakaszban nem kell erről beszélni. Az se biztos,hogy hosszabb távon lesz folytatás,és nem hinném,hogy ennek döntő kérdésnek kell lenni a továbbiakhoz.


Ha már komolyabbra fordul az ismerkedés, esetleg tervezitek is a jövőt, vagy csak spontán szóba jön, már megemlítheted.


Ennek a kérdésnek akkor van jelentősége ha közös kasszán vagytok, vagy legalábbis érinti az együttéléseteket az anyagi helyzetetek.

2018. ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te vagy az Sanyi? :D


Van egy nagyon idióta ismerősöm, aki rohadt sokat keres, 30 elmúlt, de a mai napig enyhén nő a diákhitel tartozása (valami 1-1,5 millió forint), mert csak a kötelező minimumot fizeti vissza rá, ahelyett hogy mondjuk 1 évig meghúzná a nadrágszíjat és visszafizetné az egészet a fizetéséből.


Ha természettudományi, mérnöki, jogi vagy gazdasági területen végzel (amik után a legnagyobb fizetések jönnek), akkor hamar vissza fogod tudni fizetni, ha nem leszel hülye hogy csak a kötelező minimumot fizeted a törlesztőbe.

2018. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érteném, mi közöm hozzá.
2018. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem még "csak" 1,5 milla van...

De komolyan, mi köze van hozzá a randipartnerednek? :)

2018. ápr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!