Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben a mai modern világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a mai modern világban ez baj?

Figyelt kérdés
Nem vagyok képes chatelni, se telefonon rendesen beszélni. Személyesen tökéletesen tudok kommunikálni, viszont ha nincs előttem az ember akkor vége, szükségem van arra, hogy lássam a mimikáját és halljam rendesen a hangsúlyozást. Persze ha már olyan szintre lép a kapcsolat akkor nincs ezzel problémám, de a kapcsolatok kezdeti fázisában ez bajt jelenthet? Ha mondjuk 2-3 naponta írok a lánynak akivel randizok, az elég vagy a ebben a modern világban szükséges, hogy az ember tartsa a kapcsolatot napi szinten?
2018. ápr. 15. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Túlságosan sokat ne írogass neki, mert rászorulónak fogsz tűnni.


Hagyd, hogy ő is keressen.

2018. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy nem tudsz? Ha megkérdezik, hogy milyen napod volt, miért nem tudod leírni, hogy mi történt veled?
2018. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki 3 naponta keres, az olyan, mintha nem is keresne.

Nem értem mi olyan lehetetlen abban, hogy írsz a másiknak úgy, hogy nem látod.

2018. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok jó telefonálásban, chat az megy valamilyen szinten. Ezért kerülöm is, van hogy megmondom ne haragudj de nem hívlak mert nem akarok hülyét csinálni magamból mert max síri csend lesz:)

Volt aki ebből viccet csinált és azt mondta nem baj majd hallgatunk mindketten :) végül beszéltünk, és a 2-3 ik már egész jól ment. Olyan is volt aki azt mondta nem baj majd ő szóval tart. :)

Valahol egyébként nem normális hogy az ismerkedés kezdeti szakasza áttevódik a chatre, meg telefonálásra, nemhogy pár alkalom után taliznának.

Mondjuk megértem a nőket, az itteni rémtörténetek alapján mikor egy egy randin valami borzalmas alakkal kell(ene), személyesen társalogni,hát az sem jó...

2018. ápr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze a sablonos unalmas beszélgetés megy, de ki ne unná meg azt, hogy naponta megkérdezik tőle, hogy milyen napja volt? Főleg amikor ténylegesen semmi érdekes nem történt vele és nem tud mást mondani mint, hogy unalmas, semmilyen, ebből egy beszélgetés nem tud kialakulni. Annak sok értelmét nem látom, mélyre menő, kommunikációt ami az egymás megismerését szolgálná pedig inkább személyesen tenném. De azt mondjátok, hogy inkább kérdezzem meg tőle minden nap, hogy milyen napja volt, mert különben olyan mintha nem is érdekelne engem a lány?
2018. ápr. 16. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!