Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól gondolom, hogy nem úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy nem úgy kéne kinéznie egy randinak, mintha egy állásinterjú lenne?

Figyelt kérdés

Engem nagyon irritál az, amikor nem lazára veszi az egészet és nem az érzelmeire, érzéseire hallgat, ehelyett felállít magában egy ideált, mint egy igazi fogyatékos, hogy ilyen meg olyan férfit keresek, ha én elértem ezt meg azt az életben, akkor neki is kutyakötelessége. Én pl. azt is idiótaságnak tartom egy "nőben" (azért írtam idézőjelben, mert az ilyenek számomra nem nők), hogy külön éljen a másik. Mi a büdös fenéért éljen külön, hogyha horribilisek az albérlet árak és, ha esetleg a barátaival se tud albérletbe menni akkor tök felesleges elcseszni erre pénzt. Lakásra meg nagyon sok idő mire összegyűlik megfelelő összeg. Ha esetleg külön akar élni, akkor miért nem megy ő külön és, ha zavarja az, hogy még a szüleivel él, akkor miért ne mehetne ő is oda? Már emancipáció van régóta. Ha nem tetszik akkor ellehet menni szaud-arábiába.

Ezt mondom úgy, hogy én már legalább 7 éve külön élek, mert a szüleim sajnos meghaltak és rokonaim sokat segítettek, hogy egy normális külön életet éljek. Sokan nem tudnak kirepülni a szülő fészekből, mert nincs elég keret, ezt vagy barátokkal vagy párral érdemes elkezdeni. Komolyan mondom, ha még élnének a szüleim és még nem tudtam volna elköltözni és emiatt utasítana el én biztos adnék neki egy jó nagy pofont, hogy leszálljon végre a földre és ezt tök jogosan kapná.

Persze nem azt akarom mondani, hogy egy élettelen, alkoholista, abszolút céltalan, dolgozni nem akaró férfival kezdjenek, mert vannak ilyen szélsőségek sajnos egyik haverom is ilyen. Viszont felállítani olyan ideált, ami nem az emberi értékeket tartja tiszteletben, hanem hogy hol tart az életben meg miket tett le az asztalra, mintha tényleg egy állásinterjú lenne, azokra ráférne egy kis nevelés, amit a szülőktől nem kapott meg időben.


2018. jan. 1. 22:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Na végre valaki.

Szerintem három esetben éri meg az albi:

- más városban tanulsz, de még nem vagy biztos benne, hogy ott is fogsz letelepedni, miután végeztél a tanulmányaiddal

- nagyon rosszak az otthoni körülmények, és még egy kis, koszos lyukban is jobb, mint otthon

- a pároddal akarsz élni, és csak így tudod megoldani


Szóval szerintem ebben igazad van.


22/N

2018. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Hát ha te ezért megütnél egy nőt akit alig ismersz, akkor veled se mennék szívesen randira... Ki tudja mit mondok ami téged agresszívvá tehet. Kapcsolatba főleg nem kezdenék ilyennel aki szerint a verés a megoldás.


Szerintem szrd le, kinek mi az elvárása, semmi közöd idegenekhez. Ha nem tetszik, nem kell vele összejönni. Mindenkinek más a prioritás.

2018. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Egy randit ne hozz párhuzamba egy állásinterjúval, ami üres, lelketlen és monoton. Esetleg annyi a közös, hogy mindkettőn színészkedünk egy kicsit a cél elésére érdekében.
2018. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%
Ez olyan, mint mikor kikötik, hogy ne éljen károsszenvedéllyel egy srác, meg hasonlók. Nem tudom, nekem ezek alapból szürreálisnak tűnnek, egy-két szál cigi vagy pohárkától nem lesz baja az embernek. Ez meg, hogy a srác a szüleivel él e vagy sem, abszolút érthetetlen, hiszen gondolom eddig is volt hol laknia a nőnek, máshol meg ugyanúgy be kell szállni a költségekbe, rezsibe... Nem értem a fajtársakat😂
2018. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

Nekem igenis fontos hogy legalább annyit elérjen a pasi az életben, mint én. Képzeld engem erre neveltek, hogy ne jöjjek össze olyannal aki aztán rajtam élősködne. Én is lakótárssal élek, nem is a saját lakás ami annyira fontos, hanem 25-30 év feletti pasit ne az anyja tartson el meg ne az érettségi legyen a legmagasabb végzettsége. Ez nem zárja ki az emberi értékeket, azok is ugyanolyan fontosak, de falnak megyek mikor az emberek azzal jönnek, hogy a pénz meg hasonló nem számít csak a szerelem. Az érzelmek mellett egy kis racionalitás se árt.

Ha meg ezért "jogosan" felpofoznál jogosan feljelentenélek.

2018. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

nem, ezt nem így kell nézni.


Ha a randipartnerednél (most mindegy, hogy nő vagy férfi), az a kritérium, hogy nem szívhatsz el egy szál cigit, vagy ihatsz meg ünnepekkor egy pohár bort, netán alapból kiesel, mert a szülői házban spórolsz a saját lakásra, akkor ezek nem nekik szűrők, hanem NEKED.


Te fogod tudni azonnal, hogy ilyen emberrel nem kezdesz, mert teljesen más (direkt nem mondom, hogy elferdült, de valahol az) a gondolkodásmódja.


Szóval köszönd meg, hogy ezekkel kezdenek, mert egy csomó időt/pénzt spórolnak neked.

2018. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"Egy randit ne hozz párhuzamba egy állásinterjúval, ami üres, lelketlen és monoton. "


Pont ezt kifogásolja a kérdező. Egy randi is üres, ha a lány csak méreget, kalkulál, ahelyett hogy ő is azon lenne, hogy kialakuljon valami a két fél között. Amennyiben erre van esély persze. Egy HR-es érdeklődése is valódibbnak tűnik, mint ahogy egyes lányok kategorizálnak.

2018. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

Én sem vagyok kíváncsi arra, hogy ki hol és hogyan él. Sokkal inkább érdekel az, hogy valamit lássak az értékrendjéből, abból, hogy merre tart, milyen ember, miért van jelenleg ott, ahol. Ugyanis utóbbin múlik, hogy mennyire fog ez köztünk működni.


Személy szerint a falra tudnék mászni attól, mikor valaki a lakhelyemről, a szüleimről vagy a tanulmányaimról faggat. Mindegyikre büszke vagyok, de őszintén, első randin a másikban pont nem ezek érdekelnek, hanem az ember, akinek ilyen vagy olyan tulajdonságait tudom-e szeretni, elfogadni. Utána majd jöhetnek a paraméterek, amik színezik a képet, de először lássuk már az embert, aki nem burkolózik a lakása, a kocsija és a papírjai árnyékába, hanem jelen van, a jelenről és rólunk beszél.


Tulajdonképp pont ezért vagyok úgy, hogy nem várok semmit. Előbb döntsem el, hogy az a pillanatnyi valaki, akivel egy asztalnál ülünk, vagy egymás mellett sétálunk, mennyire ragad meg. Utána majd meglátjuk, miben egyezik a többi. Viszont igenis fontosnak tartom azt, hogy az ember racionális alapelveket szem előtt tartson. Például miért kezdenék egy olyannal, aki egészen másképp látja a világot, mást akar tőlem, mint én tőle, vagy annyira irritáló, vagy negatív a társasága, hogy húzni akarok haza a randiról. Ugyanilyen alapelv az is, hogy ne rajtam akarjon spórolni vagy élősködni, én sem teszem vele. Nincs sok tapasztalatom, de a meglévő randitapasztalataimat és emberismeretemet azért szeretném hasznosítani randin és időben észrevenni, hogy kivel nem érdemes egy újabb randin gondolkodni. Sokan szeretnek esélyeket adogatni, meg húzni ezt... Nekem valaki vagy passzol a képbe, vagy valahogy nincs szükségem rá az életembe, eddig is jól megvoltam rám rossz vagy semleges hatást gyakorló emberek nélkül.

2018. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Ilyenen csak az akad ki, aki lószart sem ért el az életben, de azért elvárná, hogy a partnere 10/10 legyen.
2018. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Én 21 éves korom óta eltartom magam. Sőt, elég sok dolgot értem el önerőből lányként. Most már megengeded nekem, hogy ugyanezt fordítva is elvárjam?


Engem nem a lakás vagy autó tulajdoni lapja érdekel. De ostoba naivitás azt hinni, hogy aki 30 évesen még otthon él, az mind szegény sorsú szerencsétlen, aki egyébként egy tök értékes ember, csak pont minden rosszul jött ki. A legtöbb ilyen ember egy büdös lusta disznó, aki 25-27 éves koráig konkrétan minden sz.rra elszórta a pénzét (nő férfi egyaránt) és most verik a mellüket, hogy ők is értékes emberek, épp csak ha nem lenne az anyjuk elpusztulnának.


Én ebben konkrétan nem látok vonzó emberi értékeket, csak nagyra nőtt gyerekeket, akiknek büdös lenne végre felnőni és tehermentesíteni anyuékat.


De tőlem tarts szánalmasnak, majd a sokadik ilyen után úgyis rájössz, hogy igazam van. Vagy nem. És akkor összejöhetsz egy "értékes" emberrel, aki képtelen három napnál tovább tervezni.

2018. jan. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!