Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A sràc elküldött a fracnab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sràc elküldött a fracnab miután megalázott utána meg felhív?

Figyelt kérdés

Tegnap késő délután volt találkozom egy sráccal akivel már korábban párszor kb 7-8x találkoztam. Eddig minden rendben volt és nagyon jól kijöttünk egymással. Éreztem,hogy érdeklem őt. Aztán tegnap úgy alakult,hogy próba tűriadó volt a munkahelyemen így ott kellett maradnom picit. Közben lekéstem két buszt is. Telefonáltam a srácnak,hogy késni fogok ne haragudjon stb. Azt mondta nincsen semmibaj,megvár. Végül taxival mentem el a találkára csak,hogy ne várassam meg őt. Kb 40percet várhatott rám így is. Én bocsánatot,elnézést kértem tőle nagyon sokszor. Igyekeztem amennyire csak tudtam. Viszont ő nem mondott nekem semmit azonkívűl,hogy most vár először és utoljára ennyit egy nőre 'viszlát'. Lényegében ennyi volt,de azért ezt hosszabban elmondta nekem. Letámadott,nem kiabált,de bunkó volt velem és lekezelő mintha direkt akartam volna megváratni őt. Amúgy egy étterem előtt voltunk. Teraszon ültünk kint. És addíg ő ivott. Az asztalnál beszélgettünk. És pont mikor jött ki a pincér,hogy felvegye a rendelést stb akkor a srác intett nekem a fejével,hogy húzzak el,mit keresek még itt, amúgy is nincs nála annyi pénz,hogy kajálgassunk lazán f@@án. Pedig eddig mindig felesbe fizettük a kaját ha voltunk valahol enni. Nem is,mert csak kétszer volt erre példa. Amúgy ÉN mondtam,hogy fizesse mindenki a saját részét. Erre ő leakart járatni, és úgy csinált mintha a pénzére hajtottam volna.


Minden kedvem elment ettől. Ez volt az első komolyabb próbálkozásom. És én végig azthittem,hogy egy normális kedves sráccal van dolgom.

Amúgy hibásnak érzem magam,de azért ez nagyon rosszul esett. Ami meg vicc,hogy ő ezekután felhívott,hogy találkozzunk. Nemet mondtam. De most miért kereshetett? Nem értem az embereket.


19/l 25/f (egyetemista)


2018. ápr. 19. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg bunkóság tőle! Jó teszed, ha nem foglalkozol vele, mert ha már most így viselkedik, mi lesz később? Hogy miért tette, nem tudhatom, mert nem vagyunk egyformák. F
2018. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tapló! Kerüld el messziről! Ha hív, fel se vedd a telefont, ha ír, olvasatlanul töröld az üzenetét. Ennél sokkal jobbat érdemelsz, még így ismeretlenül is azt mondom!
2018. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy hibásnak érzem magam"


MIÉRT IS? Mert nem vagy superwoman aki a tűzriadó után (ami még mindég nem a te hibád) egyből odarepüljön 1 perc alatt? :D


Kuka! Bunk0 Idióda! Jól tetted, telefonszámot meg tiltsad le! Pá! :)

És ne az embereket/férfiakat hibáztasd egy f**zláma miatt! :D

2018. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnallak, hogy sikerult egy ilyen talpig uriemberbe botlanod. Vannak ilyenek sajnos, ahol kesobb mutatja ki a fel a foga feherjet.

De nezd a jo oldalat, legalabb sikerult felfednie meg most a valodi arcat, mielott meg komolyra fordult volna.

2018. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Minden pasi ilyen. Csak játszák a kedveset, de előbb-utóbb előbújik a szög a zsákból. Nyomorék senkik. Sajnállak kérdező...N
2018. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg arra játszik, hogy fájdalomdíj gyanánt megtudjon dugni, ha már egyszer Ennyire sokat kellett rád várnia.A helyedben soha többé nem venném fel a telefont, ha még próbálkozik.
2018. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondok, nagyon jól tetted, hogy nemet mondtál. Remélem a következő nőt majd jobban tiszteli.
2018. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kemény. Ne foglalkozz vele ha ennyin kiakad mi lesz ha tényleges probléma àll fenn? Elàs? Hidd el meg fogod találni az igazit aki hozzád való... Ő nem az
2018. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

még jó hogy nemet mondtál.

lehet normálisnak tűnt előtte, de aki 7-8 találka után leművel egy ilyet, arról elhiheted, hogy később is derülnek ki kellemetlen dolgok...

találni fogsz mást, aki normális. igazából örülj neki, hogy ilyen hamar kiderült hogy nem százas.

szerintem csak játssza az eszét amúgy. várnia kellett, erre megjátszotta a nagymenőt vagy én nem is tudom mit, hogy ki ő, hogy neki várnia kelljen, de aztán persze ismerkedne igazából, dehát ez a macsóság kellett, te meg majd úgyis akarsz vele ismerkedni tovább, mert hát ő egy főnyeremény, meg a lányok imádják ha alázzák őket. :D

2018. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom. Te egyaltalan nem voltal hibas, a srac viszont egy igazi tajparaszt.

Remelem, van annyi eszed, hogy soha tobbet nem allsz vele szoba.

2018. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!