Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Többször volt már, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször volt már, hogy azt éreztem bejövök valamennyire egy csajnak, de miután felmérte az anyagi helyzetem utána már nem voltam neki annyira szimpatikus. Az ilyen az aranyásó?

Figyelt kérdés

2018. febr. 16. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Híd alatt laksz?
2018. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlen.

mert akkor is szokott lenni gyors kiábrándulásuk,amikor le akarnak veled feküdni,te ezt nem ismered fel és előadod a nagy udvarlási jelenetet,ahelyett hogy keményen elintéznéd.

így elkönyvel pipogyának és nem kíváncsi rád többet anyagi helyezettől függetlenül.

2018. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem lakok híd alatt, de nem keresek jól. Se kocsi, se lakás. 20:41es erre még nem is gondoltam, érdekes.
2018. febr. 16. 20:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül, de elképzelhető.

Attól függ, hogy mit takar az anyagi helyzeted és az életed milyen szakaszában, illetve ő milyen élethez szokott.

Ez önmagában nem felszínesség vagy haszonlesés. Ha pl hozzászokott az állandó külföldi utakhoz, akkor nem szeretne róla lemondani.

2018. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem feltetlen. En pl. egesz jol keresek, es szeretnek egy magamhoz illö tarsat. Tehat pl. nalam elvaras, hogy ne legalja munkat vegezzem minimalberet a srac. Nem azert mert ki akarom hasznalni, hanem mert pl. nem szeretnem ha abbol allna a kapcsolatunk, hogy otthon ülünk es sporolunk, vagy fizethetek en mindent.
2018. febr. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Valószínű igen, bár nem tudni milyen anyagi körülményeid vannak, de ez egy ösztön bennük, amit kevés tud lelőni.
2018. febr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Mit jelent az, hogy nem keresel jól? Legyen egy biztos jövedelme, amiből lehet tervezni. Legyen legalább annyi pénze, hogy el tudja tartani magát, és mivel felnőtt nő vagyok és terveim között szerepel a család, a gyerek, így ha kiesem a munkából, akkor az se legyen akkora teher. Ez nem aranyásás, ez alapvető dolog, hiszen nem tizenévesek vagyunk.
2018. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

Azért ezt, hogy "gyerek lesz, kiesek a munkából", annyi nő szereti hangoztatni.

Na mármost, ha a nőnek volt jövedelme előtte is, (bejelentett jövedelme), akkor annak 70%-a a GYED, amit eleve kapni fog két évig. Itt meg minden nő olyan bazi jól keres, szóval mondjuk 300 nettós jöveledem helyett kap 210 ezret a GYED alatt, két évig. Ez még annyira nem rogyasztja meg a családi költségvetést, hogy csak a pasi fizujára lehessen építeni.

2 év után persze már csak a GYES van, az pár tízezer forint, de akkor már vissza lehet menni dolgozni.

Tehát CSAK ezért egy velem azonos szinten kereső pasit biztosan nem ejtenék ki.

2018. febr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az is teny hogy csak pesten lehet 200-300 ezret keresni vagy afelett a tobbi varosban ha az atlag 100-120 a jellemzobb mar sokat mondtam .
2018. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt értem, de ha keres a nő mondjuk 120 nettót, akkor ha a pasi is annyit keres, akkor az már mehet a levesbe?

Azt még megértem, ha egy nő jól keres, akkor legalább olyan fizetéssel rendelkező pasit akar, nem kevesebbet.

De ahol a nő keres 120 ezret, neki azért nem jöhet szóba 300 nettó alatti pasi, mert majd ki tartja el, ha gyesen lesz? Azért nevetséges egy kicsit (bár értem, de nekem fals logika).

2018. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!