Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen érzés tölt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés tölt el amikor a pasinak jó teste de rossz a feje?

Figyelt kérdés
Összezavar titeket ez, vagy egyértelműen tudjátok, hogy akarjátok a pasit vagy sem?
2018. ápr. 29. 13:51
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel különösebben a teste, nekem az arc sokkal fontosabb.

Sorry.

2018. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Na,mondom én,ha valaki ronda akkor b..hatja az egészet. Remélem egyik okoska sem fogja többet azt tanácsolni párkeresésben sikertelen férfiaknak,hogy menjenek edzeni. Adok én hasznos tanácsot,ami a biológiai szükségletet biztosan kielégíti: örömlány. Persze lehet önérzeteskedni, hogy én prostival így meg úgy soha, csak aztán azt vesszük észre,hogy 30 felett vagyunk, közelítünk a 40-hez lassan, de a farkunkhoz a saját tenyerünktől kívül más nem ért. Rondaként az ilyesmit,hogy majd szórakozóhelyen valami összejön,azt el is lehet felejteni.
2018. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

32


Sajnos ez van. Sok a hazug ember aki ebből akar pénzt csinálni, és hazudnak a pórul jártaknak. Ám ha bizonyítékot kérsz tőlük semmivel nem tudnak előjönni, nincs egy videófelvétel sem ami arról tanúskodnak, hogy csúnyaként fel lehet szedni egyetlen lányt is.

2018. ápr. 29. 18:19
 34/37 anonim ***** válasza:

Ha valaki arcra nem jön be,mindegy milyen a teste. Legalábbis nekem.

Ismerek olyan srácot akiért RENGETEG csaj odavan ,ki is van gyúrva ,tipikus lányok szerelme de szerintem arcra nagyon csúnya (szépség szubjektív ugyebár) és nem jön be nagyon. Akkor meg a fene megette a jó testet.

2018. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

34


De szerinted ez genetika? Vagy mindenki bejön valakinek? Mindenki számára van remény?

2018. ápr. 29. 20:30
 36/37 anonim ***** válasza:
Rengeteg embert ismerek akik nem túl szépek (finoman fogalmazva) és van/volt párjuk.
2018. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

36


Köszi!

2018. ápr. 29. 22:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!