Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar féltékennyé tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar féltékennyé tenni az lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány akihez kétszer már korábban odamentem bulikban, hogy táncoljunk. De mind a kétszer nemet mondott. Tegnap voltunk haverokkal buliban ahol ő is ott volt iker tesójával ( aki szintén lány) és két barátnőjükkel. Sokszor nézegetett felém. Párszor vissza is néztem rá. Aztán egyszer csak lelépett. Aztán kis idő elteltével utána ment a barátnői meg a tesója. Aztán egyszer csak azt veszem észre hogy a lány a közelemben egy sráccal ölelkezve táncol, majd csókolóznak. Végül a csaj lelépett, a srác meg egy másik lánnyal táncolt aztán. Ez a buli vége felé történt. Most akkor mi ez? Mit akar ezzel elérni?


Ő 18/L én 22 /F.



2018. ápr. 30. 13:03
 1/6 iamaveryniceguy ***** válasza:
84%
Olyat látsz bele, ami nincs is. Szerintem magasról szrik rád a leányzó.
2018. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Inkább az a fura, hogy többször nemet mondott, te meg felteszel egy kérdést, amit úgy állítasz be, amire azt a választ várod, hogy "igen pajti, féltékennyé próbált tenni, mert amúgy meg tökre bejössz neki, és ez egy csel, ezért smacizik meg táncikál össze vissza más hapekokkal, jó lesz ez tesa!"

Gondolom nem egy focipályányi területen voltatok, így elég nagy az esélye, h a közeledben legyen ha egy helyiségben táncoltok.

Nem baj, fussál egy ostoba 18 éves liba után, akibe már minden tripper meg ebola benne van, csak aztán ne rinyálj hogy elmúlik feletted az élet :D

2018. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem sem akar féltékennyé tenni. Az sem kizárt, hogy csak élvezi a helyzetet, hogy téged minél jobban megalázhat. Sok lány van ilyen, én is belefutottam már hasonlókba.
2018. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem jössz be neki. Kétszer is nemet mondott neked, nem kíváncsi rád. Lehet, hogy azért smarolt a másik pasival, hogy mutassa, hogy ennyire nem érdekled, mivel látta, hogy sokat nézed. De az is lehet, pont észre se vett téged
2018. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Miért akarna féltékennyé tenni? Együtt vagytok, jártok? Nincs köztetek semmi, pláne ha már kétszer vissza utasított :D


Azt csinál, amit akar.

Ez ilyen kifejezett tini kategóriás kérdés, bocs :)


30f

2018. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar feltekennye tenni, a legkevesbe sem erdekled. Nem egyertelmu, hogy ketszer nemet mondott?
2018. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!