Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg akar vagy csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akar vagy csak azért kellenék neki, hogy legyen valakije?

Figyelt kérdés
Egy srác, akivel barárok vagyunk, elhívott randizni, aztán amikor megint találkoztunk azt mondta elbizonytalanodott, de végül összejöttünk. Aztán, amikor rákérdeztem miért bizonytalanodott el, azt mondta azért, mert nem tudta mennyire akar barárnőt és mennyire engem...de úgy gondolja olyan 80%-ban engem akart. 20/L és 23/F

2018. máj. 5. 09:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10 Persze, az tény, hogy a férfiak sokkal inkább racionálisak és több idő kell nekik. Én is jópárszor estem nőként abba a hibába, hogy túl sokat akartam egyből, nem adtam időt arra, hogy fokozatosan alakuljanak ki a dolgok. Mostanra már én is sokkal türelmesebb lettem, elvégre nem lehet elvárni valakitől, hogy gyakorlatilag ismeretlenül egyből én legyen álmai hercegnője, hisz honnan tudná, hogy érdemes vagyok rá, ha még nemis ismer? :D Sőt, már én is ugyanígy állok a férfiakhoz és inkább az a fura, ha valaki egyből rám akar telepedni.
2018. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!