Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha még mindig felkavar az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még mindig felkavar az hogy látom az exem akkor nem fair ismerkednem másokkal?

Figyelt kérdés

Nem most ért már véget a kapcsolat, nem is volt túl hosszú csak bennem elég mély nyomot hagyott, amolyan "majdnem kapcsolat" volt, aki ismeri a jelenséget érti, nehéz túl lenni rajta mert a másik nem megbánt csak nem gondolja komolyan veled...neked meg túl kell lendülnöd rajta hogy nem kellettél=D

Szóval mivel közel lakunk egymáshoz sokszor összefutok az exemmel, nagyritkán még váltunk is két szót, de csak amolyan mizuhogyvagy ha talizunk és ennyi, ill most május elsején is ugyanazon a rendezvényen voltunk és ott miután én eljöttem irt este smst hogy "nem volt jó a buli?" Ez annyira felkavart...csak egy szimpla üzit irtam vissza azóta nemis beszéltünk, ő sem keresett, igazából tudom hogy nem kellene reménykednem hogy meggondolja magát de valahogy még is ezt érzem.

Időközben elkezdtem randizgatni, de senki sem fogott meg. Nem is volt gond a randikkal egészen mostanáig. Most hezitálok, hogy egyáltalán van e értelme igy elmennem valakivel, hiszen ennyire felkavart az ex. Viszont ott van hogy lehet pont olyan jönne aki segítene végleg elfelejtenem.



2018. máj. 5. 19:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Utolag rájöttem hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdést, mert nem az kavart fel hogy láttam, hanem az hogy keresett utána.
2018. máj. 5. 19:36
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem korrekt mással azért randizni vagy összejönni, hogy segítsen elfelejteni az exet. Lehet, hogy eltereli a figyelmed ideig-óráig, de feldolgozatlan

marad benned, és később úgyis előjönnek a vele kapcsolatos gondolatok. Egy másik (új) ember érdemel annyit, hogy ne olyannal kezdjen, akit még felkavar az exe látványa. Zárd le, és azután ismerkedj.

2018. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!