Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 hónapja randizunk, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja randizunk, de még mindig nem tudja, mit akar. Ez normális? 25N és 35F

Figyelt kérdés
Nyár végén ismertem meg, azóta találkozgatunk és szexelünk is. Az utcán fogja a kezem és bemutat a barátainak is, viszont érezhető, hogy nem stabil a dolog, sokszor napokig nem ír és nem érzem, hogy szerelmes lenne belém. Ma rákérdeztem, hogy mik a tervei, vagy milyennek látja a kapcsolatunkat. Erre azt mondta, hogy nem akar semmit elhamarkodni, szeretne jobban megismerni és majd meglátjuk. Most 2 hónapra elutazott Amerikába, ezért is tettem fel ezt a kérdést. Mivel ha nem gondolja velem komolyan, nem akarok 2 hónapig táv"kapcsolatban" lenni valakivel, ha az nem is egy kapcsolat. Szerintetek mire számíthatok? 25/N
2015. nov. 9. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen válasz után nem várnék rá még két hónapot. Amúgy mi is két hónaposak vagyunk, én is néha bizonytalannak érzem a kapcsolatunkat, holnap akarok egy kicsit mélyebben belemászni vele ebbe a témába.

De ha a ti helyetekben lennénk, én tuti nem törném magam. Pláne ilyen válasz után.

2015. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szeretne jobban megismerni < > szexszelünk is. Nem érzed a paradoxont? Kicsit el van hamarkodva ez a dolog szerintem.

Reméljük nem tart még melletted más barátnőt.

2015. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szex van, de 35 éves már és nem tudja eldönteni, mit akar. Szerintem el tudta dönteni, csak neked nem fogja elmondani, hogy dugópajti vagy meg társalkodónő.

Mást ne várj tőle.

2015. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De ,szexelni akar meg elütni veled az időt.
2015. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő egy olyan pasi aki elveszi amire szüksége van,de nem veszi számításba a te igényeidet és ez később sem fog változni sajnos.

Én is férfi vagyok,de nem ilyen.

2015. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én tudom mit akarok. Kérsz egy randit? ;)
2015. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
ugy gondolom hogy te eleg konnyen lefekszel barkivel (ribi?)
2015. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tesztel téged. Vannak ilyen pasik is.
2015. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy értem tesztel hogy mennyire vagy megbízható és mennyire épithet veled közös kapcsolatot. De addig nem hagyja ki a szexet. Munkaügyben utazott?
2015. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem, ő eredetileg amerikai és a családját látogatja. Magyarországon van munkaügyben.
2015. nov. 9. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!