Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mennyit szoktatok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit szoktatok az ismerkedés fázisban a másikkal beszélni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal az első héten folyamatosan keresett , reggelente üzenetet irt munka után hívott , majd egy hét után hirtelen nem irt csak 3-4 orankent válaszolt illetve nem is hívott ha én nem hívtam volna ezt megszoltam neki , hogy ez nekem fura, hogy eddig folyamatosan keresett most meg semmi mire ő nem érti az én nezopontomat hiszen meg csak ismerkedés fázisban vagyunk és teljesen normális ha 2-3 napig alig beszelunk .. szerintetek is ? Én mindig magamból indulok ki és ha nekem iszonyat sok dolgom van de lenn egy személy aki érdekel engem akkor akarva akaratlanul is találnék időt arra hogy irjak neki .. illetve felhívjam .
2018. máj. 14. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedés során nem mindig ugyanolyan intenzitású a kapcsolattartás, akár írásban, akár telefonon. Szerintem ebből még nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, bár az igazság, hogy akit érdekelsz, az - ha egy pár perc erejéig is - keresni fog.
2018. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes hogy egyre kevesebbet keres.

Randi volt? Milyen volt?

Nekem akivel bekottunk egymásnak sose csökkent a beszélgetés mennyisége, egy héten belül randiztunk, aztán még max egy hét és ki lett mondva, hogy egy pár vagyunk.

2018. máj. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen Randi volt ,jól sikerült utána is normálisan beszéltünk kb 3napig utána valtozott meg ... probaltam vele beszélni ,hogy bármi van mondja el de állítása szerint nincs semmi és ez a normális ..
2018. máj. 15. 07:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap,ha vki tetszik,erdekel es vele akarok lenni,minden nap keres es en sem ulok a valaszon 2napot. Amikor udvarolt akkor is,amikor kulfoldre utazott,akkor is es amiota egyutt elunk.
2018. máj. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Valószínű, hogy mégis volt valami, amit nem akar elmondani. Ez van, ha ilyen hagyd. Mennyi idős?
2018. máj. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
31 lesz nyáron én pedig 24 vagyok . Eleinte arra gondoltam , lehet zavarta, hogy megkértem egy kicsit haladjunk lassabban deeeee... én ezt mondtam neki , hogy arra ertettem 2 találkozás után ne beszéljünk arról , hogy milyen legyen a hálószoba szín meg , hány gyereket szeretnek meg mikor a jövőben .. most ért veget a kapcsolatom egy hónapja és mondtam neki , hogy ez most meg így nekem sok ..élvezzük egymás tarsasagat meg beszélgessünk és úgyis látjuk , hogy szerelem lesz e vagy sem ..kerdeztem tőle , hogy ez e a problema azt mondta hogy nem eszeben sem volt .. igen én is hagyni akarom és írtam már neki is , hogy nekem ez így nem jó ..ő akkor nem értette , meg hogy dobni akarom ezt az egeszet ami kettőnk között van ..full nem értem de már nem is akarom .
2018. máj. 15. 09:10
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
#1 Ez hogy jön ide?? Nem úgy vettem észre, hogy fingásról szólt volna a kérdés, mi van??
2018. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Tegnap is írtam , de ide is megírom.


Normális hogy eltelik úgy nap, hogy nem beszéltek. Nekem is volt hogy 2 nap is eltelt, és a lány írt rám hogy mi van velem? Jó volt, mert azt a két napot el tudtam neki mesélni hogy mi volt velem.


Egyébként igen, ha valaki tetszik, azon nem ülök napokat hogy írjak, vagy válaszoljak neki. Max pár órát, ha épp dolgozok.


30f

2018. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexet akar. Úgy gondolta, eleget beszélgettetek már. Mintha nem akar több energiát beléd fektetni.
2018. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Természetesen én nem egyszer írtam neki és hívtam is .. úgy voltam vele , hogy nem egyszer rákérdeztem,hogy minden rendben e illetve probaltam én is éreztetni vele , hogy keresem.egyevkent köszönöm a válaszokat ma reggel megírtam neki ha számára ez a normális,hogy nem beszelunk semmit sem egymassal akkor más lányra van szükség .. úgy gondolom aki már most egy hét után ezt csinálja később csak rosszabb lesz .
2018. máj. 15. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!