Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Önbizalomnövelő flörtölés. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomnövelő flörtölés. Ha csinálod, kivel: olyannal, akivel el is tudnál képzelni valamit (szexet/kapcsolatot), vagy bárkivel, aki vevőnek tűnik rá?

Figyelt kérdés
Van lelkiismeret-furdalásod, ha esetleg a kiszemelted többet gondol bele, és le kell építened? Vagy így járt?

2018. máj. 12. 11:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%
Ronda és alacsony vagyok, ezért nálam a flörtölés csak önbizalomcsökkentő lehet.
2018. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

"Ha csinálod..."


Köszönöm, ha mielőtt válaszolnál, elolvasod a kérdést.

2018. máj. 12. 11:58
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Csak olyannal flörtölök, akivel többet is el tudok képzelni. Úton-útfélen nem kacérkodom, csak hogy tuningoljam az egomat, attól nem leszek több.
2018. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

Te mi a francról beszélsz?? Akár úgy is lehetne nevezni a dolgot, hogy alkalmi kapcsolat, nem? Elég béna nevet adsz ennek. Mond azt, hogy komolytalan, alkalmi kapcsolat és megvagy értve.

Csodálom, ha valaki egyáltalán szóba áll veled, ha így adod elõ ezt.

2018. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha nem tudod, mi a különbség a flört és a kapcsolat között...
2018. máj. 12. 12:24
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem csinálok ilyet, ha valakivel nem akarnék bármi többet, azt nemis hülyítem, ennél szerencsére több ész és empátia szorult belém.
2018. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Jó, hogy ezt írjátok. De szerintem van ellenpélda is, csak ő nem reklámozza... :D Viszont ha lenne itt olyan, aki csinál ilyet, akkor kíváncsi lennék a kisbetűs részre adott válaszára is!
2018. máj. 12. 12:34
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Csak olyanokkal akiknél veszélytelen, tét nélküli a dolog. Az lehet idős embervagy fiatal férfi is. Ha olyan a viszonyunk egymással hogy egy kis csiplelődés, bók belefér oda-vissza és biztos vagyok benne hogy nem lát bele többet akkor ok. Nekem nem csak "egónövelésre" jó, hanem feldobja a napom, gördülékenyebb az élet. Jól esnek ezek a dolgok, olyan pozitív megerősítés, hogy az illetőt jó embernek vagy bizalmasabb ismerősnek tartjuk. Ezért szeretek én is kezdeményezni ilyent. Ha levan valaki hangolva fel lehet vele dobni vagy elterelni a gondolatait.


Akinél a dolog veszélyes lehet (tehát tetszik, vonzónak találom), vagy olyan hogy tudom hogy komolyan venné, azzal ez szigoruan tabu nekem.

2018. máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Csak olyan nőkkel, akik tetszenek, de nem akarok tőlük semmit.
2018. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Két utolsó: hát ez nagyon szép. És mi van, ha a másik többet gondol, és beléd szeret? Hogy mondod el neki, hogy "bocs, én csak játszottam, te meg így jártál"? Gondoljátok, hogy kellene annyira tisztelni az embert a másikban, hogy ezt nem teszitek meg vele? Vagy hogy van ez nálatok?


És mielőtt azt írnátok, hogy csak olyanokkal csináljátok, akikkel veszélytelen: ezt ti soha, soha nem tudhatjátok, mert ennyire nem láttok a másik ember fejébe.

2018. máj. 12. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!