Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki antidepresszánst szed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki antidepresszánst szed rendszeresen, alkalmas lehet egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Mennyire jellemző a kedély állapot hullámzása? Vagy ilyentől nem kell tartani?
2018. máj. 19. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Én biztosan nem járnék ilyennel.
2018. máj. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Jobb, mint olyannal, akinek szüksége lenne rá, de nem szedi.
2018. máj. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Az első 2 hétben hullámzik, ha beválik a gyógyszer onnantól stabil lesz, a pár hónappal későbbi leszokásnál lehetnek gondok még.


Szerintem nem alkalmas párkapcsolatra sem semmilyen kapcsolatra az ember ilyen állapotban.

2018. máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Én 1 hónapig jártam egy ilyen nővel. Az első két hétben nagyon jól el voltunk, aztán jött az hogy érzelmileg ez neki sok, mert nincs hozzászokva a kapcsolati érzésekhez. Utána teljesen bekattant: vitákat generált, mindig én voltam a hibás, képtelen volt érzelmeit kifejezni, csak trágár, káromkodásokkal. A legkisebb dolgokat, mondataimat is felnagyította és a gondjai rajtam csapódtak le. És persze engem tüntetett hibásnak. Letiltottuk egymást közösségi oldalon.



Erre vágysz valóban? Egy érzelemmentes, hullámzó személyiségű kapcsolatra? Nem mondom, hogy lehetetlen, de mindkét fél részéről kell a kitartás és megértés, leginkább a másik fél részéről.


Nekem nem ment, mert vannak alapvető igényeim egy kapcsolatban és a folytonos hibakeresés, vitázás nem tartozik bele.

2018. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen állapotban van és mennyire veszi komolyan, és hogy a dilibogyón kívül más módszert is alkalmaz-e. (Nem sértésből írtam a dilibogyó kifejezést, van a családomban ilyen beteg, akinek már olyan az állapota, hogy ha nem 30x éves házasságban élne már, akkor senki nem jönne vele össze, a családban egymás közt is használjuk ezt a kifejezést, még a beteg is.)
2018. máj. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Ez egy ilyen időszak. Mond meg neki telózzon ha vége a cirkusznak.
2018. máj. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%

Egyébként még megjegyezném, hogy nem csak azok nem alkalmasak kapcsolatra, akik kezeltetik magukat, hanem a világ nagyrésze nem alkalmas, viszont legalább a kezeltek egyszer azok lesznek..


A többiek meg ringassák magukat abban a hitben, hogy velük nincs semmi gond, mikor komolyabb mentális problémájuk lehet, mint annak, aki felismeri, hogy nincs jól és orvoshoz fordul.

2018. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A leggyengébb antidepresszánst szedem, minimális mennyiségben (este 1).

Egy nehéz élethelyzetben (családtag súlyos betegsége, elvesztése fiatalon,kisgyerekkel egyedül maradás, munkahelyváltoztatás, saját betegség - mindez egyidőben) kezdtem el szedni,mára akár el is hagyhatnám.Sőt, azt a helyzetet sem mondanám depressziónak, hiszen ember legyen a talpán aki ezt könnyedén viseli.

Viszont tudom,hogy nehezebben viselem azóta azokat a helyzeteket amiket korábban gond nélkül átéltem, ezért meghagytam a gyógyszert, az orvosommal történt konzultációt követően.


Tehát..szerintem nem az számít,hogy rendszeresen szed valaki antidepresszánst, inkább az,hogy ezt miért/milyen állapotban szedi.

2018. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

Mennyi okos és kedves ember :D Kíváncsi lennék, hogy az oly könnyen ítélkező válaszolók közül vajon mennyinek van akár a leghalványabb fogalma róla, hogy miről is beszél. Gyanítom nem soknak. De ugye belerúgni a másikba könnyebb, "nem tudom, mi ez, furán hangzik, szóval biztos hülye az illető" :D

Gondolom az autódat sem egy utcáról összeszedett random embernél vizsgáztatnád, aki lehet azt sem tudja, melyik pedál melyik, na, a gyik ugyanez. Itt ne kérdezz semmi olyat, amihez bármiféle háttértudás szükséges, mert olyan is válaszol, akinek nincs, csak büszkén beírja az ostobaságot. Ráadásul nem csak a tárgyi tudás hiányzik, hanem a logika is a béka segge alatt van sokaknál.


A helyes válasz az, hogy ennyiből nem lehet eldönteni, és az antidepresszáns nem áll ok-okozati összefüggésben a párkapcsolatra való alkalmassággal. Olyanok is szedhetik, akikből ki sem néznéd, és olyanok is lehetnek alkalmatlanok, akiket nem neveznél "dilisnek". Az illető egyéni állapota számít, amiket nem fogsz tudni statisztikából meg ostoba noname gyökerek válaszaiból kitalálni.

2018. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!