Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti megsértődnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megsértődnétek, ha randizgatós időszakban a pasi csak 1 nap után írna vissza cseten? Holott aktív volt többször, meg amúgy gyakrabban szokott.

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 08:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok keselyű, de már volt párszor olyan tapasztalatom, hogy valaki csak így elszórakozgatott velem egy ideig. Pont így. Most már több eszem van és inkább elébe megyek ennek, ne raboljuk egymás idejét. Akinek igazán fontos voltam eddig, az nem csinált ilyet, épp ellenkezőleg, nyomult ezerrel. Fő az őszinteség, nincs kedvem már az ilyen játszmákhoz.
2018. máj. 19. 10:47
 12/15 anonim ***** válasza:
19%
Elég gáz, hogy azt lesed, hogy mikor aktív. Valószínű, hogy amúgy sem vesz komolyan, akkor nem a cseten lógnátok. Várd ki a sorod és majd ír, ha te jössz. :D
2018. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12 Várd ki a sorod és majd ír, ha te jössz. :D


Köszi a baromi hasznos tippet, épp ezt nem fogom kivárni😀

2018. máj. 19. 12:35
 14/15 anonim ***** válasza:

Én jártam így többször is, a végén már vissza se nagyon írtak, aztán szépen abbamaradt az ismerkedés.


Sajna elég valószínű, hogy nem vesz komolyan, mert aki akar valamit, az keres. Csak a legtöbb emberben nincs annyi, hogy közölje, hogy nem érdekled, vagy már mással ismerkedik, aki jobban bejön, hanem arra játszik, hogy hanyagol és akkor majd magadtól rájössz, hogy mi van és lekopsz anélkül, hogy neki konfrontálódni kéne.

2018. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudok belépni a skypomba, haveroknál meg azt írja ki elérhető vagyok, ennek már 3 hete. Mennyien rám írhattak és most mind aljas féregnek hisz :)
2018. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!