Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek az mennyire igaz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek az mennyire igaz hogy motoros férfiakkal nem kezdtek, mert előbb utóbb komoly balesete lesz?

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem hiszem hogy torvenyszeru lenne, de nem orulnek neki, ha motorral jarna a baratom.
2018. máj. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Mobiltelefont használókkal sem kezdünk, mert ők meg agyrákot kapnak.
2018. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Semennyire. Parom motorozott anno, borult egy nagyot es magatol abbahagyta. Aztan meg en kezdtem el motorozni, de csak kicsibe, munkahelyig, boltig, stb.
2018. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Volt motoros exem, amint lett családja, abbahagyta.
2018. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj, ram ez abszolut igaz, nalam mindenfele veszelyes sport kizaro ok, kockazatkerulo vagyok. Viszont minden masodik motoron ul a sofor mogott egy no, szoval sokaknak meg bejon. Nem ezen fog mulni, h tarsat talalj.
2018. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "a nők", mint homogén, azonos tulajdonságokkal, preferenciákkal rendelkező csoport, akik csak ilyen vagy csak olyan pasikkal kezdenek. Vannak motoros nők, akik kimondottan csak olyan pasikkal kezdenének, akikkel együtt tudnak élni a hobbijuknak. Vannak, akik szerint férfias, ha valaki motorozik. Vannak, akik csak simán nem szólnak bele, hogy a párjuk mivel tölti a szabadidejét. És vagyok én, aki inkább otthon ülős vagyok és tudom magamról, hogy nehezen tolerálnám, ha a párom folyamatosan motorozni menne és megőszülnék az idegességtől, hogy vajon elütötték-e már, vagy nem. Felőlem mindenki azt csinál, amit szeretne, de felesleges párkapcsolatba keveredni egy olyan férfival, akivel ennyire nem illünk össze.
2018. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebben a formában nem igaz, de teljesen megértem, hogy valaki így van vele. A párom is motorozik és 1-2 hetente mennek motoros túrázni a barátaival. Örülök, hogy jól érzi magát, tényleg félteni szoktam, de nem csinálok belőle problémát. Ő pedig van olyan aranyos, hogy ha épp nem vagyok otthon, felhív, hogy egyben hazaértek.
2018. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hogy a kérdésedre röviden és tömören válaszoljak, nagyon is igaz. Részemről. Pont az általad említett ok miatt. Nálam ez válóok. 1 hónapja egy ismerősöm motorbalesetet szenvedett. Felesége és 3 lánya várta haza.

Tudom, hogy ennyi erővel autóba se üljünk, se repülőre, meg egyáltalán, ki se mozduljunk a lakásból. De az a nagy helyzet, hogy a motoron az ember sokkal védtelenebb. Mind autóval, mind a környezetével szemben. Ezek kész tények.

2018. máj. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

négy gyerek, feleség, két motor.

miről beszélünk?

2018. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!