Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beszélgetés közben néha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetés közben néha a vállamra teszi a kezét és puszival köszön el. Merjek többet gondolni bele vagy csak ennyire közvetlen személyiség?

Figyelt kérdés
Mert pl a nagybátyám is mindig ilyen, de 1: ő rokon és 2: kizárt hogy bejönnék neki, mert felesége van. És ő mondta is hogy azért csinálja mert ennyire közvetlen, tehát nem tudom, mennyire vegyem komolyan az illatő közeledését. Meg hogy egyáltalán annak számít-e. Vannak esetleg más jelek amikel kombinálva biztos lehetek?
2018. máj. 22. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha randira hív, na azt biztos jelnek veheted, egyébként meg tök ostobaság kombinálnod és a jeleket keresned.
2018. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszed hogy ha valakinek van felesége az nem akar mást megdugni?Elég naiv vagy.
2018. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves 1.! Köszönöm a választ. Egyenesen még nem hívott randira, de már összefutottunk párszor munkahelyen kívül is, bár csak munkával kapcsolatosan, ez szerintem legalábbis nem számít annak.


Kedves 2.! A nagybátyámat ismerem és tudom, hogy nem olyan. Ha eszébe is jutna, sose tenné meg.

2018. máj. 22. 11:50
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Számos lánybarátom van, akivel puszival vállunk el mégsem akartam tőlük semmit. Nem kell ebbe többet kombinálnod, ami azt illeti, akinek van felesége nem kizáró ok arra, hogy mással is keféljen, az más kérdés, hogy nem mindenki képes rá venni magukat
2018. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmit nem jelent.
2018. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit, van olyan kolléganőm aki még ölelget is, ő egyszerűen csak ilyen. Valószínűleg ez a férfi is....
2018. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez önmagában semmit nem jelent.


Én is szoktam úgy puszit adni, hogy közben a másik (pl haver srác) felkarját megérintem.

Ez csak egy szimpla baráti, közvetlenséget sugalló gesztus. Ha más flört jelet nem tudszmondani ( úgy értem legalább 3-4-et), addig kár többet gondolnod egy mozdulatba.

2018. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 7.! Milyen más flörtjelekre gondolsz?
2018. máj. 22. 17:30
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Rengeteg van, érdemes rákeresneg googlin testbszéd, vonzalom kulcsszavakkal. Volt itt is kérdés, ahova külön leirogattam pár dolgot régebben, de egyszerűbb linkelni:


[link]


[link]


[link]

2018. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. máj. 24. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!