Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csaj azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj azt mondja hogy barátja van, ilyenkor mi a legjobb kivágós szöveg, elterelés?

Figyelt kérdés

2017. dec. 11. 09:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy nem vágok ki, hanem azt mondom, hogy becsülöm az illetőt, hogy ad1: őszinte (tegyük fel) ad2: lezárja az elején, hogy ne történhessen semmi, bevédve a kapcsolatát. Nekem alapból ilyen hölgy "kellene". Az előzőm az ad1 és ad2-ben is finoman fogalmazva bedadogott...
2017. dec. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Miért kéne kivágni magad? Le akarod tagadni, hogy tetszett, vagy hogy el merted hívni randira? Miért? Mi ebben a szégyen?

Köszönd meg az őszinteségét, és zárd le a dolgot, mint a felnőttek. Ennyi.

2017. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk tudomásul venni, hogy van valakije, és nem akar tőled semmit. Ez pl elég jó taktika.
2017. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%

Hogy nem égeted magad azzal, hogy megpróbálod neki előadni, hogy nem is akartál ismerkedni.

Velem is próbálták már ezt srácok eljátszani, nagyon levágós volt, hogy a kis egójukat próbálták menteni.

A legegyszerűbb és legkorrektebb, ha annyit mondasz, hogy nem tudtad, hogy párja van, akkor bocsi és további sok boldogságot.

23/N

2017. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
57%
"Rendben, köszönöm, hogy figyelmeztettél."
2017. dec. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
"Bocs a zavarásért!"
2017. dec. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Én csak annyit csinálok hogy azt mondom hogy "Rendben" majd vállat vonok és elmegyek. Majd azt mondom magamba hogy ez most kudarc volt, de lehet a következővel szerencsém lesz.
2017. dec. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Estádio de Felchút ***** válasza:
93%

"Nem tudtam, elnézést a zavarásért, szép napot"


Aztán elmenni inni egy sört.


Nem kell semmit kivágni, vagy elterelni. Magabiztosan, mosolyogva elköszönsz, oszt mész tovább.

2017. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
67%
Mondd azt, hogy nem baj, biszex vagyok.
2017. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
45%
"Nekem pedig kutyám/macskám." ezt mondd :D
2017. dec. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!