Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan férfival, akiben semmi agresszivitás nincsen?

Figyelt kérdés
Egész egyszerűen ez a tulajdonság belőlem hiányzik, nem nagyon lehet semmivel se felhúzni. Nagyon nyugodt és békés vagyok. Persze ha valami bajom van, azt rögtön kimondom, nem folytok el magamban semmit, kiállok magamért ha kell, de ez nagyritkán fordul csak elő, mert egész egyszerűen a negatív dolgok leperegnek rólam. Mindig pozitívan szemlélem a világot, igen kiegyensúlyozott személyiségem van. Egyesek szerint ez nem túl férfias, de szerintem a férfiasság nem ezen múlik. Lányok, nők, ti hogy gondoljátok?
2017. dec. 20. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Pont az ilyen férfiakat szeretem. Taszít az agresszivítás.

Aki minden xaron felhúzza magát, az gyerekes, nem férfias.

Persze a saját érdekeid mellett tudj kiállni.

2017. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
ez normális dolog
2017. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Majd a no hordj a nadragot. Neked egy nagy darab vezeto tipusuany kell az illik a szemelyisegedhez. Tudod te az a fajta vagy akit a nojenek kellnegvedeni ha be szol valaki. Xd
2017. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Az szimpatikus, ha valaki nem agresszív. Az nem, ha valaki semmilyen és mindennel "csak úgy elvan". Van egy ilyen ismerősöm, ha valaki szembehelyezkedik vele, kitér. Nem megalázkodik, csak átvált passzívba. Annyira nulla hajlandóságot mutat a konfrontációra, hogy már idegesítő. Akkor inkább ordítson egy sort és akaratoskodjon, mint ilyen sótlan fsz legyen.
2017. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Épp ilyennel vagyok. A rengeteg jó tulajdonsága közül ez az egyik olyan, amit kifejezetten imádok benne. Szerintem ettől sokkal férfiasabb, mint azok akik mindent erővel próbálnak elintézni.
2017. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen.

Csak az ilyet tekintem vonzo ferfinek.

N

2017. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak ilyennel!
2017. dec. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A fő kérdésre a válasz: csak olyannal!

Viszont amit leírtál, az nekem kicsit mást jelent... Hát fene tudja, persze, jól hangzik, de az exem ilyen volt, és hosszútávon azért fura. Az ember fejlődéséhez kellenek konfliktusok, ahogy egy könyv vagy film is egy helyben toporogna konfliktus nélkül.... NEM az ajtócsapkodásra gondolok, meg üvöltözésre, vagy egyáltalán veszekedésre, de néha kell vitázni szerintem, megélni a negatív dolgokat, stb.

A pozitív szemlélet nagyon fontos, de az ilyen "mindig pozitív vagyok, juhhú" emberek nekem valahogy furák, sose tudom eldönteni, hogy ez igaz, vagy álca (pedig az exemmel 3 évig voltam együtt, és így se éreztem úgy, hogy ismerem), és nekem így bizarr.

(Volt egyébként ilyen barátnőm is, vele is eltávolodtunk egymástól emiatt, szóval szó sincs arról, hogy az lenne a bajom hogy "férfiatlan")

2017. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok én is! :) Egy kivétellel. Érdekes, hogy engem baromira fel tudnak idegesíteni olyan apró-cseprő dolgok, mint egy szimpla toll ha kiesik a kezemből, vagy játékban nem jön össze valami, de le is vezetem egy asztalra csapással, vagy egy káromkodással :D Viszont emberekkel szemben végtelenül nyugodt vagyok és Solana példájában felvázolt ismerősével szemben én igen is szeretek "szembemenni", konstruktívan vitázni bárkivel. (keyword: konstruktív). Mindig a másiknál gurul el a gyógyszer, ezen nagyon szoktam mosolyogni, ha mondjuk vitázok hosszasan bárkivel :))) És ez nem ilyen magamra erőltetett stílus (hogy direkt emberrel szemben visszafogom magamat), tök természetesen kezelem a helyzetet. :)
2017. dec. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amig nem talalsz egy olyan vita partnert akinek el jar a keze...
2017. dec. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!