Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl lelkes típus vagyok, igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lelkes típus vagyok, igy sosem lesz normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy már ismerkedés alatt túlságosan belelkesülök...nem akaszkodok rá a pasikra, nem keresem őket óránként meg ilyesmi, de azért ugy napi 1x ismerkedős fázis alatt is igénylem a kommunikációt, meg ha összejövök valakivel akkor szeretek annyi időt vele tölteni amennyit csak tudok,(és itt most pl heti 2-3 talit kell érteni)De eddig akikkel összeakadtam mind menekülőre fogta...és mikor kérdeztem tőlük azt mondták hogy nem akarnak hülyíteni, nem ugyanazt keressük, pedig pl az elején mind komoly kapcsolatot keresett...

2018. máj. 23. 18:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 Sajnos az őszinteség ritka emberi erény :/
2018. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%
#8 - Nem támadólag írtam, hanem mint lehetséges alternatíva. Simán benne van a pakliban, hogy nem tetszett meg azoknak, akikkel ismerkedett.
2018. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 iamaveryniceguy ***** válasza:

#10 - Ezek kegyes hazugságok. Neked melyik esne rosszabbul?


"Borzalmasan randa vagy, rád sem tudok nézni." vagy "Borzalmasan ostoba ember vagy."

vs

"Van barátom/nőm." vagy "Most nem akarok kapcsolatot."


Az őszinteség remek dolog olyanokkal szemben, akikkel gyakran találkozol.

Miért taposnál bele abba, akivel többet nem találkozol?

2018. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Borzalmasan randa vagy, rád sem tudok nézni."


Szerintem egy több hetes randizgatásnak nem emiatt szakad vége, hisz el sem kezdtek volna randizgatni ilyen esetben.

2018. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy nincs meg az adott téma az adott személyekkel?

Gondolom ha van 2-3 randi akkor külsőre azért bejössz az illetőnek, szóval vagy az van hogy túl tapadós vagy nekik, vagy nincs meg az összhang.

Azt nem nevezném tapadósnak hogy napi 1x beszéltek egy keveset, szóval szerintem csak az összhang nincs meg:)

2018. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!