Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megkérdezzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkérdezzem, vagy ne?

Figyelt kérdés

Most fogunk másodjára találkozni, de ez lesz első találka, mint randi. Már sokat beszélgettünk és én hívtam el. A kérdés, szerintetek megkérdezzem, hogy megfoghatom e a kezét? Sokan mondják, hogy igen, mert az aranyos és sok lánynak ez jól esik. Viszont azt is mondják sokan, hogy ne kérdezzem meg. Szóval szerintetek melyik lenne a legcélszerűbb? :)

(Még soha nem volt randim.)

19/F



2018. máj. 24. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne kerdezd!!

Hagyd. Majd adja magat a dolog.

2018. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Első randin ne fogd még meg a kezét. Én nyomulásnak venném, hogy az illetőt alig ismerem. Majd alakul minden magától, hugyi. :)


22/L

2018. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem úgy fogta meg a kezem először, hogy mentünk át az úttesten de nem zebrán és mellette álltam, figyelte a kocsikat, hogy jön-e valami és megfogta a kezem, amikor átmentünk. Imádtam <3
2018. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

# 3


Például így tök jó megfogni a kezét! :) Én amúgy eleinte, ah még nem tudom mennyire szeretné, akkor pl sétálunk, és nem férünk el, a derekánál, finoman mintha 'irányítanám', magam elé engedem, ha figyelek, szoktam látni a lányon, mennyire zavarja, hogy az intim szférájába kerülök, ha nem zavarja, akkor nyert ügy.


Belegondolva legtöbbször akkor szokott megtörténi a kéz megfogása nálam, amikor pl ültünk, és elindulunk, de nem tudom elmondani hogy :D


Namindegy ne stresszeld túl, ez nem akkora dolog! :)


De semmiképp se kérdezd meg!

2018. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt hozzá tenném amúgy, hogy nem most találkozunk először. :) Már volt egy találkozás. Kb 5-6 órán át végig beszélgettünk, nevettünk. Ezért írtam, hogy ez hivatalosan a második találka, de első randi, mert akkor egy ismerős házában találkoztunk.


#1: Miért ne kérdezzem meg? :) Valaki például szereti. Az egyik lány ismerősöm barátja (aki az én legjobb barátom) megkérdezte, és például ő örült ennek. :)

2018. máj. 24. 19:54
 6/8 Leninszobor válasza:
Ha megkérdeznéd és azt felelné, hogy "inkább a farkam" melyik irányba rohannál?
2018. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet van aki szereti de fene tudja hogy az a lány szereti-e. Én a magam részéről furán érezném ha megkérdeznék tőlem.
2018. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a helyzet hozza. Tudom furán hangzik, de szerintem érezni fogod. De ne kérdezd meg semmi esetre se. Max ha nagyon domináns vagy, mondd neki, hogy ,,most megfogom a kezed", finoman, de határozottan. Ha elveszi, akkor lassits a tempón.


30f

2018. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!