Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti várnátok ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti várnátok ennyit első randi után?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, van egy lány(szintén egyetemista), akivel pár hónap alatt ritkán találkoztam, de mindig beszéltünk egy picit, tartottuk a kapcsolatot. Elhívtam most egy randira, igent mondott. A problémám viszont az, hogy én szerződéses nyári munkát már aláírtam és mihelyst vége van a vizsgáimnak el kell kezdenem dolgozni. Ráadásul ez a lánytól 200km-re van. Egy jól sikerült első randi után ti tudnátok 2 hónapot várni egy folytatásra? Mi a véleményetek?
2018. máj. 27. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1 randi után senki nem fog 2 hónapot várni rád.


Az első randinál még semmi nem garantált, még ő sem biztos, hogy tudja, hogy pontosan mit akar tőled, miért várna hónapokat, hogy utána esetleg a 2. randin kiderüljön, hogy mégsincs meg a szikra.


Mindez úgy, hogy jön a nyár, bulik, fesztiválok, nyaralás, bőven lesz olyan aki nem 200km-re van, és a 2. randira már másnap sort tud keríteni.


Bocs, ez esélyes, hogy nem jön össze.


És a helyedben a nyári munkát sem mondanám le, pont azért, mert mi van ha a 2. randin benyögi, hogy legyünk csak barátok.

2018. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne 200km miatt 2 hónapot várni?


Nem hiszem el, hogy nem tudjátok megoldani, mi 1000km-ről tudtunk 3 hetente találkozni.

2018. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszene az illető, akkor várnék. Én el tudnám fogadni, ha ilyen megalapozott ok miatt kellene várni. Azért ez mégsem ugyanaz a szituáció, mint mikor úgy búcsúzik ez a pasi a randi után, hogy "majd hívlak", aztán éli az életét, más nőket qrogat és mikor épp eszébe jutok két hónap után, akkor rám csörög :D


Egyébként off, de 200km azért nem olyan sok, biztos, hogy legalább egy hétvégére nem tudsz hazamenni a két hónap alatt?

2018. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En a volt baratnommel eleve ugy jott ossze, hogy 150km volt kozottunk. Tehat mar az elso randinal is 1,5 orat kellett vezetnem, de nem bantam meg.


Amit ajanlani tudok, hogy probld meg tartani vele a kapcsolatot videotelefonon. Aztan majd alakul, ha ugy erzed, hogy mukodik, es talalkozni vagysz vele, akkor nem is lesz kerdes szamodra, hogy lemenny-e.

2018. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert hülye azért nem vagyok....
2018. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!