Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezzel mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel mindent elrontottam?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk vacsorázni a sráccal, első randi volt. A teraszon ültünk, és a gyertyák fényére jöttek a poloskák. Én meg annyira irtózom tőlük, hogy rögtön fölpattantam és menni akartam. De a desszertet már kirendeltük, úgyhogy megegyeztünk abban, hogy azt már bent esszük meg, így kértünk egy asztalt bentre. Közben persze mindenki minket bámult. Aztán utána még jó volt minden, meg ő csak nevetett rajta, meg haza is kísért és azt mondta keresni fog, de azóta nem keresett.

Félek mindent elrontottam ezzel, és lehet haragszik rám, hogy leégettem annyi ember előtt. Szerintetek írjak rá vagy mit csináljak, várjak még?

22L


2018. máj. 29. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
És miért nem keresed te?
2018. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert azt mondta ő fog keresni.
2018. máj. 29. 22:45
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha ezzel bármit el tudtál rontani, akkor ne is bánd!
2018. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Én a darazsaktól rettegek, mégis közel 3 éves kapcsolatom van.


Ha emiatt nem keres, akkor annyit is ér.


22/N

2018. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%

#2


És akkor már neked nem lehet? Vagy ez megint egy "az az ő dolga" dogma?


Ha annyira szeretnéd folytatni, keresnéd te is, az itteni rinya helyett pl.

2018. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Írj neki egy rövid üzit, hogy nagyon jól érezted magad tegnap, és reméled, nem égetted le magatokat nagyon a rovarfóbiáddal, tudod, hogy ciki, de ez van. :D

Ezzel nem akaszkodsz rá, keres majd ha akar, de érzékelteted, hogy te szeretnél folytatást, és jó pont az is, hogy tudsz magadon nevetni.


(Amúgy tökre megértelek, én sikítva elszaladtam volna, pedig idősebb vagyok, mint te... ez nem olyan, amit befolyásol az ember, mert más azt mondja, ne hisztizz.)

2018. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!