Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi végén azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi végén azt mondta, hogy még beszélünk? Ez mennyire biztató jel arra, hogy lesz még folytatás?

Figyelt kérdés

Moziban voltunk előtte beszélgettünk. Neten ismertem meg. Nem messze lakik tőlem, de a munkája miatt több 100km re van. Tehát még azt sem tudja, hogy holnap menjen e el oda utazni a munkahelyére vagy holnap reggel .

Mondta is nekem hogy nála a belső fontosabb mint a külső.

25 év körüliek vagyunk.

Pár óra telt el mióta elbúcsúztunk.


2018. jún. 2. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Aki nekem eddig pont ezzel a szóösszetélellel jött azzal fura mód nem találkoztam többet.
2018. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

"Mondta is nekem hogy nála a belső fontosabb mint a külső."

Ergó nem jössz be neki külsőre. Ez így eléggé necces, mert ha lát tőled egy szebbet, akkor már pattanni is fog és már nem lesz annyira fontosabb a belső.


Hisz mint tudjuk a külső megfog, a belső megtart, a jó szex pedig hozzáláncol.


Ezzel a kiemelt mondattal mindent elárult. Nem lesz ennek szerintem folytatása.


Ha ezt nem mondta volna, akkor azt mondanám, hogy igen, pozitívat jelent, hogy még beszélünk. Azonban így? Eléggé kétséges.

2018. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ráírsz és megtudod, kár rajta agyalni. Ha jó volt a randi, én azonnal ráírok az illetőre.
2018. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt nem a randin mondta hogy a belso fontosabb hanem meg joval azelott h talalkoztunk volna. Neten irta.
2018. jún. 2. 18:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti: "Még beszélünk... csak nem egymással".
2018. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan, hogy valami olyasmit mondott a srác, hogy : ,,Majd úgyis beszélünk"

Volt folytatás.

2018. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én akkor mondtam ilyet egy randipartneremnek, amikor nem tudtam eldönteni, mi legyen. Beszéltünk is, de már csak arról, hogy nem lesz második találkozás.
2018. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok mint az első. Aki szó szerint ezt mondta, hogy "még beszélünk", arról sose hallottam többet :/ De biztos van ellenpélda is.


És igen, az a "belsős" mondata nagyon gázos, szerintem felejtős a pali, úgyis messze dolgozik. Külsőre nem tetszel neki igazán.

2018. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tűnik túl bíztatónak, de egy mondaton felesleges kattogni, majd alakul valahogy. Ráadásul ti érzitek csak, hogy milyen volt az együtt töltött idő, mi nem.
2018. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is csak az mondta eddig, hogy majd beszélünk, aki utána felszívódott, de biztosan van kivétel.
2018. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!