Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy alakuló kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alakuló kapcsolatban mennyit "szokás" találkozni, online beszélgetni?

Figyelt kérdés

Pár hete találkozgatok egy férfivel. Az első 1-2 randi után nagyon lelkes volt, rögtön írt utána, feldobott volt stb. Az utóbbi 2 hétben azonban egyre jobban hanyagol, nem keres vagy nem válaszol naphosszat, volt randi amit le is mondott, egy mozit is egy kín összehozni. Persze mindig megmagyarázza miért nem tudott keresni egész nap vagy miért nem ér rá.1 hétig otthon volt begipszelt lábbal, többször mondtam, hogy meglátogatom és mindig válasz nélkül hagyta a dolgot. Szexelni sem igazán akar. Most jeleztem neki valóban komolyan, hogy látom a sok munka, probléma,az ő sérülése és az édesanyja daganatos betegsége mellé nincs rám ideje, ami teljesen érthető de tisztázzuk le mert én nem akarom őt piszkálni de örökké várni sem. Persze tagadott, hogy dehogy nincs ideje rám és lesz is neki mindig.

Ennek elválás lesz a vége? Én úgy érzem. Nem akarok mélyebbre menni mert már így is kedvelem, és csak rosszabb lenne.


2018. jún. 12. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem fogtok elválni,mert együtt sem vagytok. A gondok közepette a társam a béke szigete, ezért pont, hogy jobban vágyom rá, és a társaságára, nem kiiktatom az életemből.
2018. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Vannak akik viszont ha rossz passzban vannak kerülik a társaságot. Lehet ő is ilyen, adj neki még egy kis időt
2018. jún. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Problémája lehet, persze, de az egy dolog és az is, ha leszar és nem is beszélitek meg. Ez pedig eléggé a leszarás felé kanyarodik. Online pár mondatot mindig van időm váltani azzal, aki érdekel.

Mennyi idősek vagytok?

2018. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő 29 én 26. Én próbálom vele megbeszélni a dolgokat, de mindig annyit mond, hogy csak stresszes az időszak de ettől függetlenül kedvel, folytatani akarja.
2018. jún. 13. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Itt akkor már csak rajtad múlik, hogy elhiszed-e neki és vársz-e rá.
2018. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!