Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő beszélgetés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő beszélgetés után (online) hívjam el a csajt randira?

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Maximum 1 hét, ha folyamatosan beszéltek, ha csak hébe-hóba, akkor maximum 2-3 hét.
2018. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Mióta beszéltek?

Szerintem ha kölcsönösen érdeklődőnek vagytok, pár hét után simán.

2018. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Akár par nap. Nem szabad sokáig húzni az online ismerkedést. (N)
2018. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%

Én pár napnál tovább nem húznám. Úgyis élőben derül ki minden. Volt, hogy egy egész nyarat elfecséreltem egy sráccal való msn-ezésre, éjszakába nyúlóan beszélgettünk, majd kiderült az első találkozásnál, hogy nem igazán tetszem neki. Kínos volt neki is, nekem is. 😊


26/N

2018. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt érzi az ember. Mikor már megy a célozgatás, hogy "ha majd látlak", "na majd együtt", akkor meg kell lépni. Vagy akkor, mikor úgy beszélgettek, hogy nincsenek kényszerkérdések meg mesterkéltség. Legalábbis én nem találkozom olyannal, akivel nincs meg írásban az a pörgős közös hang a beszélgetésekben és kínlódni kell, hogy a másik erdemben reagáljon vagy kifejtsen valamit.
2018. máj. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!