Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lustaság mennyire taszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lustaság mennyire taszító tulajdonság?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, főleg hosszútávon. A párommal ha szakítani fogok, akkor emiatt dogok, mert nem bírom már tovább a lustaságát.
2018. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 iamaveryniceguy ***** válasza:
81%

Ez a lustaság típusától függ. Amennyiben nincs tényleg semmi tennivaló, akkor nyugodtan lehet lusta. Aludhat vagy amit szeretne.


Viszont ha van mit csinálni / menni kell valahova, akkor ne legyen lusta. Továbbá az irányába se legyen lusta, hogy az élete 1-ről a 2-re jusson.

2018. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is lustának neveznek, mert a szabadidőmben nem rohangálok, kirándulok, sportolok, jövök-megyek, hanem inkább pihenni szeretek, filmet nézek, olvasok, sétálok, elmegyek moziba vagy beülök valahova kajálni. Nem hinném, hogy ez lustaság, ennyit a páromnak is bőven elnéznék. Azt viszont nem tolerálnám, ha egész nap tespedne, csak a hűtőig és a vécéig menne el az ágyából, abszolút nem sportolna, nem dolgozna, a házimunkából nem csinálná meg a maga részét, a teendőit nem lenne hajlandó ellátni, ha fel kell hozzá kelni az ágyból, nem tartana rendet maga körül.
2018. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon. Bár nálunk csak a kimozdulás irányába mutatott lustaság a gond, nekem mindig muszáj mennem vhová..
2018. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En az vagyok, de nem hagyom magamnak nagyon. Tanulni kell, gyerekeket rendezni sokszor (nem saját. Anyukám nevelőszülő és segítek) Főzni is szoktam, mosogatni. Nah, ha eteket megcsináltam, akkor vagyok lusta, csakis akkor szabad. A lustaság nálam úgy mutatkozik, hogy nagyon szeretnék az lenni, és kedvtelen vagyok néha, hogy nem tehetem, csak ha minden kész, de megcsinálom
2018. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Állítólag a bonyolult feladatokat lusta emberre kell bízni, mert ők találják meg leghamarabb a megoldást. De ha valaki lusta és TÉTLEN is, az taszító. Akkor már egy fotelt venni hasznosabb. :-)
2018. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Számomra elég rossz tulajdonság. Az a baj, hogy aki " felnőtt" korában is lusta, az az is marad...
2018. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!