Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen már ilyen kérdést félteni az első beszélgetésünk alkalmával?

Figyelt kérdés
Rám írt neten egy pasi, hogy tetszem neki. Második kérdése az volt, hogy mi a célom. Erre írtam, hogy nem szex. Akármilyen meglepő. Mert a legtöbb férfi, aki eddig írt azt a választ várta tőlem. Erre írta, hogy neki is fontos a szex. Én pedig válaszban, hogy mindenkinek, de nem ezzel kell indítani egy értelmes férfinek. Erre írta, hogy talán nem. Én meg válaszoltam, hogyha igen, akkor az illető nem engem keres. Erre jött a kérdés, hogy szűz vagyok? Itt már elfogott a türelmem:"Hülye kérdésre, csak hülye választ tudok adni. Természetesen az vagyok. Erre ő, hogy én nagyon fennhordom az orrom és hogy kinek kell ez. Miért is hordom fenn? Mert nem szeretem a bugyuta kérdéseket? Aztán elküldtem finoman és erre elkezdett fap názni. Tényleg ilyen primitív pasikkal van tele a net?

2018. jún. 17. 22:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
2%
Azért nézik a társkeresőt prosztiszolgáltatónak mert sok hölgy konkrtan darahb husként kelletti magát,ok és okazat..
2018. jún. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%

Attól, hogy sok hölgy kelletti magát neten, attól nem az összes!

Ilyen durva általánosításból kiindulni értelmetlen.

Ennyire erővel az összes nő prosti, mert vannak néhányan, akik az utca sarkon állnak...

De amúgy még egy utcasarkival is lehet(ne) normálisan kommunikálni... Ő is ember, érző lény. Nem kéne tárgynak nézni, bármilyen is.

2018. jún. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Velem ezen az oldalon volt ugyanez, többször is. Kérdez egy tök furát, mire vagy adok egy frappáns választ, vagy elkezdek bunkózni. Aztán folytatja. Én is folytatom. Jobbik esetben minden mondatára kitérő választ adok, amit nem tudom, hogy nem vesz észre, rosszabbik esetben bunkózunk egymással. De még így is, az 5-6-ik ilyen után is annyira nagyon érdekli, hogy szűz vagyok-e...
2018. jún. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az a kedvencem aki társkeresőn mindenkinek elküldi hogy dugna vele. De olyannak is, ahol nincs se kép, se szöveg, csak hogy nő. :D
2018. jún. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Számomra viszont az a megdöbbentő, hogy egy ilyen levélre képes egy nő válaszolni, de egy normális stílusban megírt levéllel meg nem foglalkozik.


"Tényleg ilyen primitív pasikkal van tele a net?" - nem, csak éppen azokkal foglalkoztok, akikre az az idő is sok, amíg az első levelét elolvassátok.

2018. jún. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

A pasi is primitív, de te sem vagy százas. Arra a kérdésre, hogy mi a célod, nem az a válasz hogy mi nem az. Ha leírod értelmesen, hogy komoly kapcsolatot keresel, akkor lehet, hogy csak megköszöni a választ és eltűnik.

Szex azonban még egy komoly kapcsolatban is van. Akkor az illetőben felmerülhet hogy netán aszexuális kegyed?

Amúgy meg azt írod, hogy egy férfinek nem a szex témával kéne indítania, de te indítottál ezzel. (hiszen a válaszodat nehéz így szó nélkül hagyni)

Ebben az esetben a szűz vagy (vagy csak nem tudsz normálisan beszélgetni) jogos kérdés volt, amire a válaszod megint bugyuta volt. "természetesen" az vagy. Miért olyan természetes ez, hány éves vagy, hogy sértő hogy megkérdezte?


Igen, utána nem kellett volna bunkóznia, csak szó nélkül lelépnie és keresni egy kommunikatívabb lányt.

Nőként írom, hogy egy buta liba vagy, de te majd jól lepontozol, ahelyett, hogy megtanulnál értelmesen társalogni.

2018. jún. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az elejével semmi probléma nem volt. Inkább úgy érezte, hogy lenézed ezért, mert szerinted értelmes férfi nem így indít. De ha láttad, hogy nem az, nem értem, miért lepődtél meg a reakcióján.
2018. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Már rég töröltem volna. Minek az ilyenre idöt is szánni. Azért jó ez a tarskereső, mert nem személyesen beszélünk, könnyebben elöjön az emberekből a valós énje és hamar kiderül, mkilyen is
2018. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

16. szerintem ne menjünk bele kettőnk közül ki a sötét drágám.

1. 35 éves vagyok

2. Kint volt a profilom, hogy komoly kapcsolatot keresek, csak cseszett elolvasni.

3."Arra a kérdésre, hogy mi a célod, nem az a válasz hogy mi nem az. Ha leírod értelmesen, hogy komoly kapcsolatot keresel, akkor lehet, hogy csak megköszöni a választ és eltűnik."=> De pont az a válasz, ha az előző 45 pasiból kb. 40 első kérdése a "szex?" volt.

Buta libácska inkább te vagy. Örülök, hogy magadra ismertél.

2018. jún. 18. 20:34
 20/22 A kérdező kommentje:
Az meg megint árulkodó, hogy nem érted az iróniát egy válaszban. "Szűz vagy?" "Hülye kérdésre csak hülye választ tudok adni. Természetesen az vagyok." Rajtad kívül mindenki értette. Ennyit a szellemi képességeidről. Nagyon butácska vagy és te kritizálsz másokat?!? Wow. Érdekes. Körülbelül egy szellemi szinten vagytok ezzel a csávóval. Sajnos ő sem tudott sem olvasni, sem értelmezni. Lehet jól megértettétek volna egymást ilyen csökkent szellemi kapacitással.
2018. jún. 18. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!