Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen már ilyen kérdést félteni az első beszélgetésünk alkalmával?

Figyelt kérdés
Rám írt neten egy pasi, hogy tetszem neki. Második kérdése az volt, hogy mi a célom. Erre írtam, hogy nem szex. Akármilyen meglepő. Mert a legtöbb férfi, aki eddig írt azt a választ várta tőlem. Erre írta, hogy neki is fontos a szex. Én pedig válaszban, hogy mindenkinek, de nem ezzel kell indítani egy értelmes férfinek. Erre írta, hogy talán nem. Én meg válaszoltam, hogyha igen, akkor az illető nem engem keres. Erre jött a kérdés, hogy szűz vagyok? Itt már elfogott a türelmem:"Hülye kérdésre, csak hülye választ tudok adni. Természetesen az vagyok. Erre ő, hogy én nagyon fennhordom az orrom és hogy kinek kell ez. Miért is hordom fenn? Mert nem szeretem a bugyuta kérdéseket? Aztán elküldtem finoman és erre elkezdett fap názni. Tényleg ilyen primitív pasikkal van tele a net?

2018. jún. 17. 22:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Miután életkort nem írtál, és a stílusod alapján maximum húsznak tűnsz, sajnos sokféleképpen lehet értelmezni ezt a csodás kérdést. Arról sem írsz a kérdésben, hogy ez volt a sokadik. (Hál'istennek nem szorulok társkeresőre és beszélgetni is tudok akkor is, ha a neten ismerek meg valakit.) Mindazonáltal azért mert más bunkó/ostoba, neked még nem kéne annak lenni, de hát ez jutott. Hagyd a francba és keresgélj tovább.

Mint az elején is írtam, normálisan is le lehet írni, hogy mit keresel. A visszafröcsögésed teljesen stílustalan és felesleges. Nőj fel ha 35 éves vagy.

2018. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ugyan én még társkeresőztem (mondjuk közel voltam hozzá, hogy elkezdjem), de ismerősök beszélgetéseit láttam... na ezek engem is elborzasztanak. Persze, a szex fontos, az, hogy egy komoly kapcsolatban passzoljanak az igények ilyen téren, az fontos. De ki az a tapló, aki egy randi előtt ilyenekre kérdez rá, főleg 1. vagy 2. kérdésre... és még ő van felháborodva, ha vkinek ez nem tetszik? Jézuska.


Én annyit tudnék javasolni, hogy legközelebb azt válaszoold, hogy "komoly kapcsolat", ne olyan választ írj, amiben benne van, hogy szex. Arra ezek a parasztok ugranak.

2018. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!