Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy mostanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanság rengeteg pasiknak az jön be, ha a csaj nyomul és rámenős?

Figyelt kérdés
2018. jún. 20. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

A határozott, de finom és fokozatos közeledés bejön, de ha nyomulnak vagy rám másznak az nem.

Meg lehet találni a két szélsőség (várni a sült galambot kontra tolakodóan nyomulni) között a kultúrált ismerkedési formát.

2018. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Mert állítólag egyenjogúság van. És jó, ha nem a sötétben kell tapogatózni, és a nő is beletesz valamit az ismerkedésben.

És bizony nekünk is jól esik ha tetszünk a másik nemnek...

2018. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze az is jó, ha van kihívás az ismerkedésben, de az is nagyon jó, ha valaki más kezdeményez, adja az energiát, feltölt minket. Valakinek kell lennie a kezdeményezőnek, és igazándiból ez csak kulturális-társadalmi dolog, hogy a férfinek illik. Ha pszichológiát nézzük, akkor nincs különbség férfi és nő között, ugyanúgy vágynak rá, és élvezik, ha valaki szeretné megismerni őket. Legyen az akár csak baráti, vagy akár romantikus közeledés.

Szerintem.

2018. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
2%
Nekem egyáltalán nem jön be. Sőt, inkább taszító, ha átesik a ló túlsó oldalára a nyomulásával.
2018. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
ha nem esik át a ló túloldalára akkor okés.és valószínűleg azért jön be mostanság a paliknak mert elegük van már gondolom abból hogy folyton levannak szarva ha kezdeményeznek!
2018. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mostanság????? A 70-es években voltam fiatal és legtöbb esetben a lány szedett fel.
2018. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NDSM ***** válasza:
85%
Mert legyezgeti a hiúságunkat! Másrészt könnyebb a dolgunk, mert sok nő azt hiszi, hogyha küldi a jeleket, abból mi rájövünk! Csak az a baj, hogy a jelek zöme könnyen félreérthető, míg egy határozott nő megmondja mit akar! Nincs félreértés. Talán ezért!
2018. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30f vagyok, ez körülménytől függ, ha egy szórakozó helyen odajön és el kezd kezdeményezni kicsi direkten az teljesen ok én sokszor örülnék neki. Ha csak úgy simán valahogy kegyetlenül nyomul az idegesítő lehet.
2018. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!