Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire bírjátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire bírjátok ha egy csaj rámenős?

Figyelt kérdés
És légyszi fejtsétek ki, hogy mi az ami már túlzás, meg ilyenek...
2011. máj. 9. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha csakis velem rámenős, akkor nem gond. Ha mellettem még másik férfival is az, akkor nem kell a nő.
2011. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég az, ha csak simán barátságos és lehet vele beszélgetni.
2011. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Imádtam. Amíg a csajom le nem lépett 2 négerrel az éjszaka közepén.
2011. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha tudja, hogy mit akar és azért "küzd" az tetszene. Párkapcsolatban velem legyen rámenős, de megértő is. Akkor imádnám.
2011. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok az a tipus, aki nem kezdeményezz csajokkal, de attól még birom mikor egy csaj rámenős, érdekesnek találom.Sok ilyen nővel nem találkoztam.Általában vagy gyávák, vagy túl büszkék vagy egyszerüen mind mondogatják maguknak, hogy a férfié a kezdeményezés és nekik nem szabad...amivel viszont sok pasas egyet is ért, de vannak kivételek, mint én.Kezdeményezés:mosoly,érintés,odahajol hogy lesmároljon...nem is tudom mi lenne nekem már tul sok...belefér jó sok minden ha tetszik a csaj, ha nem akkor meg normális hogy zavaró.
2011. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én imádom, engem felizgat, nincs túlzás, nyugodtan smároljon le, bármi.

21f

2011. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsóval egyet értek:D de csak ha velem csinálja és nekem is bejön,de szerintem a fiúk többsége is így van ezzel:D
2011. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jó kérdés, eddig mindig én kezdeményeztem kivétel nélkül, én támadtam le a csajt, etc etc..., kis változatosságként lehet tetszene ha egy lány lenne rámenős, kipróbálnám milyen :)


25/F

2011. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én szeretem nagyon is csak az a gáz ha a csaj nem jön be és ugy nem veszi észre magát hogy nem érdekel de ha kell a csaj mert.......akk tetszik ha rámenős.
2011. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Legyen rámenős azzal aki kell neki!

Aki nem kell neki azzal csak egy kicsit mert férreértheti

2013. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!