Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első 3 randin 7200 ft-ot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első 3 randin 7200 ft-ot költött rám, ez átlagos, vagy több mint az átlag? Én rá 1500 ft-ot, alig akarta elfogadni. N

Figyelt kérdés

Ez átlagosnak számít, vagy kicsit több? Huszonévesek vagyunk.

Rám eddig ennél kevesebbet költöttek, első 3 randin összesen kb. 3000 ft-ot, ugyanez a korosztály. Ezért érdekel, hogy itt az oldalon másoknál hogy megy ez, kíváncsiságból kérdezem, kire mennyit költenek első pàr randin.


Tapasztalat, hogy aki az elején keveset költ a randipartnerére (barátnők körében is) az később is keveset fog.


Egyszerűbb dolgokat vettünk, de jobb helyekre mentünk, ő találta ki, pl. 2 sör 2000 ft, pizza és saláta 5500 ft.

A 4. randira én javasoltam ingyenes programot, de ő tervez strandot is, ami kiszámoltam 14.000 ft lenne összesen (és én egyébként egy sima hétvégi strandolásba nem tudnék beleadni 2500 ft-nál többet)



2018. jún. 23. 14:41
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ne felj ez nem sok penz az idiotanak meg vhol elottem, tok mind1 mennyi a kave ha azert randizol h neked 300 ftert kifizesse a csavo a kaved akkor meg cikibb. Persze igy illik, elhivok vkit en is kifizetrm de azon hisztizni h 300 ft ra nem tudnak meghivni. Pont h amiert ilyen keves alap lenne h nem huanyolod es nem hisztizel rajta.
2018. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
450e-s fizu mellett ez aprópénz... sokan 120at kapják a gyárban... én is csak 160at keresek sztem első randin 5-10e max. Az hogy így számon tartod mikor mennyit költ kicsit fura.
2018. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

jah én ia 150-ből élek 5-10 nekem is pont jó viszont nem úgy hogy havi 20 randi van csak mondjuk 5-6 persze ha nem minden randin kell ki adni ennyit akkor nem gond. Nyilván 1000 -1500 ft nem okoz gondot és ha más nem egy jó beszélgetés sörözés ki jön kb vagy fagyi séta közben. vidéki vagyok egyébként.


jó olvasni egyébként hogy nem akarod lehúzni stb

2021. ápr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!