Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek után mégis mit gondoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mégis mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon aranyos , maximálisan lehet rá számítani, bejövök neki ... Azt mondja soha az életében nem szeretett meg senkit igy mint engem.. És azt is mondta hogy nagyon boldog hogy en ennyit foglalkozok vele, mert o tini koraban eléggé csunyacska volt es a nok csak röhögtek rajta stb... A családi háttere nagyon rossz, az apja alkesz volt es a barátom vedte meg tole az anyját. És most jon a lényeg. Barátom rettenetesen szegyelli ezt a multjat es volt egy munkatársa aki kérdezte tole milyen a viszonya a családjával. Erre barátom azt hazudta hogy neki mar nincsenek szülei(arra celzott hogy nem élnek.) Ezt elmesélte nekem es azt mondta azert tette mert egyszerűen nem akart neki a borzalmas emlékéiről mesélni, meg semmi másról sem.. En meg kiakadtam hogy ilyet miert kellett hazudni, azóta felek benne megbizni , nem akarok találkozni vele o meg szomorú hogy ezt elmondta nekem.. Ezek utan en összejönnek vele? Mit tegyek? :'( 23L
2018. jún. 28. 15:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Osszejojjek*
2018. jún. 28. 15:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez elég rossz helyzet az ő szempontjából. Érthető, hogy nem akar másoknak erről beszélni. Azt nem értem, hogy emiatt miért hazudott, elég lett volna azt mondani, hogy nem akat beszélni róla. Ez nagy hazugság. Máskor is megteheti, másról is hatudhat. A te döntésed, hogy ki teszed-e magadat a további hazugságoknak. Mi nem dönthetünk helyetted. Butaság volna mondani azt, hogy szakíts vagy akár azt hogy ne. Ahogy érzed.
2018. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudhatod, hogy ami gyerek korában történt vele, az rá mennyire volt mély hatással és pontosan milyen nyomokat hagyott. Lehet, hogy kicsit erős volt, hogy már meghaltak a szülei, de lehet, hogy számára például az apja halott, mert annyit sem jelent neki, pláne, ha így bánt velük.

Én ezt rábíznám, mert nem voltál ott, nem tudhatod, hogyan élte meg a dolgokat, miket kellett tennie, hogy az anyját megvédje!

Ő magát nézd és azt, hogy milyen veled. Az, hogy ő a kollégájának nem akarta részletezni mi történt, és az egyszerűbb megoldásnak látta, az egy dolog. Attól feléd az érzései még ugyanolyanok maradtak, ha nem erősebbek, most, hogy nem érhet el.

Én nem ítélkeznék, hisz lehet, hogy még neked sem mert mindent elárulni, annyira szégyelli a dolgot, így aztán végképp nem tudhatod, miért mondta ezt.

Az én szüleimnek nagyon mélyre kellene süllyedniük ahhoz, hogy inkább azt mondjam, halottak, mint hogy meséljek róluk. Véleményem szerint ne ez alapján dönts, hisz nem tudhatod mi történt pontosan.

2018. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok ,kaptatok egy zöldet, köszönöm.. En ugy érzem,hatalmas szíve van, es hogy szeret de ez a hazugság nagyon durva... :( felek nekem nem e hazudna..
2018. jún. 28. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképp adnék még neki egy esélyt. Tényleg durva, amit állított, de lehet, hogy ha tudnánk az igazságot, akkor azon is pont ennyire "kiakadnánk", hogy Te jó ég, hogy tudta ezt elviselni.

De ha nem tudod eldönteni, mi történt, ülj le vele és kérd, hogy mesélje el, mi is történt, mi volt az, ami miatt ilyen dolgot állított. Lehet, hogy Te is meglepődsz majd az igazságon.

Adj neki egy esélyt! Lehet, hogy megéri! Vagyis, sztem veszíteni valód nincs! Még akkor is mondhatod, hogy köszönöm, de én ilyen után nem kérek belőled többet, mert nekem ez sok volt.

2018. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi tévő legyek.Várom a tobbi választ is,nagyon tanácstalan vagyok.
2018. jún. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!