Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban nők/lányok válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban nők/lányok válaszát szeretném hallani, mindenki építő jellegű válaszát szívesen veszem?

Figyelt kérdés
A helyzet az van egy lány aki nagyon tetszik. Tavaly előtt volt a szalagavatóm, és együtt táncoltunk, hiába ő egy évvel alattam járt a gimibe. Utána még egy két hónapig rendszeresen beszéltünk aztán majd egy évig semmit. Nekem jött az érettségi, de amúgy is úgy tűnt hogy nem nagyon szeretne velem beszélni. Aztán amikor idén ő érettségizet írtam neki, hogy sok sikert ilyenek, elkezdtünk dumálni, nem sokat de azért napi egy két szót váltottunk, most hogy végzett írtam neki hátha lenne kedve találkozni. Éppen utolsó osztálykiránduláson (saját szervezésű) volt, nem volt wifije ezért smsben vissza írt, hogy de szívesen. Borzasztó jól éreztem magam vele. Mondta hogy ha nyáron egyszerre leszünk itthon mindketten (ami nem sok) akkor összefuthatunk. A lány egész más típusú mint én, ő kémia én történelem, ő rengeteget bulizik, én szinte semmit. Ugyanakkor amikor együtt vagyunk akkor nagyon jól elvagyunk. Lehet szánalmas vagyok hogy ilyet kérdezek (és nem azt hogy a 20/10 tényleg kicsi e?). Előre is köszi a válaszokat.

2018. jún. 29. 22:26
 1/3 iamaveryniceguy ***** válasza:
0%
Ebből úgy sem lesz semmi. Keress magadhoz hasonló lányt.
2018. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Akkor mi is a kerdes?

Ismerkedjetek. Senki nem jovobe lato, de nem a kemian es tortenelmen fog mulni a kapcsolatotok.

A bulizas kicsit mas, de azt is lehet kozos nevezore hozni.

Rajtatok mulik, mennyire akarjatok.


Sok sikert!

2018. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, azért kérdeztem hátha van valakinek valami hasonló tapasztalata. :)
2018. jún. 30. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!