Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor nem túl korai már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nem túl korai már felhozni, hogy megbeszéljük mi van köztünk mit várunk egymástól?

Figyelt kérdés

Most találkoztunk harmadszorra. Meg van a közös hullámhossz, jól éreztük magunkat, romantikus programokat szervezett. Csak most csókolt meg a 3. randin és minden tök jó volt. Én utána megkérdeztem, hogy mit akarunk egymástól, de teljesen elzárkózott a témától. Hosszú párkapcsolata volt, amiben túlzottan feladta magát, nem hiányzik ez neki, hozzáteszem nekem sem, mert én is hasonló cipőben vagyok, de valamit megmozgatott bennem és bízom benne, hogy ez kölcsönös és azért alakul valami. Nem azt akartam hallani, hogy akkor mostantól egy pár vagyunk, szeretem a kötetlenséget, de mégis jó lett volna tisztázni, csak a mihez tartás végett, de ettől teljesen kiakadt, hogy nem akar ilyen komoly beszélgetéseket, nem tudja mit akar.

24N


2018. júl. 3. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Nezd, ha elzarkozott, akkor nem akar komolyat.

De ki tudja, en voltam mar eskuvon, ahol a ferj 2eve kijelentette, soha nem nosul. Ferfiak osszevissza beszelnek...

2018. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Akkor maradjatok annál, hogy a valamit mozgatja benned. Jó az. A kutya is szereti.

31/f

2018. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az addig oké, hogy nem akar komolyat, de akkor mi? Pont ebben a helyzetben kell a leginkább letisztázni a dolgokat szerintem. És nem is szexpartner, hiszen egyrészt nem történt még meg és a csókkal is 3. randiig várt, sokat beszélgettünk, sétáltunk, szóval ennek lelki oldala is van.
2018. júl. 3. 22:32
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Akkor úgy mondom, hogy ez ilyen leveszlek a polcról, amikor szükségem van rád bármilyen téren és visszateszlek, amikor már nincs. Te is levehetsz engem, amikor NEKEM kedvem van, kötelezettséget nem vállalok.

Így stimmt?

31/f

2018. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Bizonytalan, tetszel neki, de nem annyira. Kérdezz rá még egyszer, ha akkor is elzárkózik, lapát.
2018. júl. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Nagykabátnak használ, akit le lehet akasztani a fogasról. Kell ez neked?
2018. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a válaszolók többsége teljesen rossz nyomon jár. Nem lehet olyan, hogy egyszerűen nem sietteti a dolgokat? Harmadik randi, legutóbb volt csók, könyörgöm, hova rohannál, kérdező?

Hagyd alakulni a dolgokat, nem kell rögtön az esküvői harangzúgást hallani.

Akik meg itt adják a jobbnál jobb tanácsokat, na hagyjuk. Nem arról van szó, hogy mondjuk 1,5 éve dugogatja a lányt, és nem mondott még a jövőre vonatkozóan semmit.

Kérdező, ha jó ez az érzés, randizz vele, hagyd alakulni a dolgokat. Harmadik randi után még nem kell egy ismeretséget "felcímkézni".

2018. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem teljesen jogos, hogy tudni szeretnéd, hogy komolytalan, vagy komolyabb dologra vágyik a másik fél. Találkozgatni mindkét esetben ugyanúgy lehet, de úgy fair, ha megbeszélitek az elején és eldöntitek, hogy kinek mennyire kell ez.

Ebben az esetben semmi komolyat nem várnék, az meg, hogy kiakadt, mert rá merészeltél kérdezni, gyerekes. Hány éves?

2018. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Van egy jó ötletem. Mondd el te neki pontosan, hogy te mit akarsz! Akkor majd rájössz, hogy "mi van??? most mi a francot mondjak??". Inkább érezd jól magad vele, és csináűld, hogy ő is érezze jól magát
2018. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyenlőre hagyom, hogy alakuljon a dolog. :)

De később muszáj erről beszélni, csak nem tudom mikor, erre irányult a kérdés. Nem akarok sérülne benne, ha kiderül, hogy teljesen mást vártunk egymástól.

2018. júl. 4. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!